آزمون معنای چاقوی تیز را به ویتنامی ها نشان داد

آزمون معنای چاقوی تیز را به ویتنامی ها نشان داد
نشریه «فورفورتو» بدنبال پیروزی تیم ملی ایران در دومین بازی مرحله گروهی خود در جام ملت های 2019 آسیا نوشت: شاگردان «پارک هانگ سئو» در دقایق ابتدایی بازی، نمایش چشم نوازی داشتند اما چاقوی آنها برنده نبود و «سردار آزمون» به آنها نشان داد که چاقوی تیز چه طور عمل می کند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، در روزی که شاگردان «کارلوس کی روش» پرتغالی در دومین بازی مرحله گروهی خود در جام ملت های 2019 آسیا، به لطف 2 گل «سردار آزمون»، ویتنام را به راحتی پشت سر گذاشتند، ستاره تیم روبین کازان، زیر جایگاه خود به عنوان سوپراستار این تیم خط پر رنگی کشید.


گل های آزمون که در 2 نیمه بازی به ثمر رسید، پیروزی 2 بر صفر ایرانی ها مقابل ویتنام و راهیابی این تیم را به مرحله حذفی این رقابت ها را تضمین کرد.
آزمون که پیشتر در پیروزی پنج بر صفر تیمش مقابل یمن راه دروازه این تیم را پیدا کرد در بازی امروز نیز در فاصله هفت دقیقه مانده تا پایان نیمه نخست، با یک ضربه سر افتتاح کننده گل های خود و تیمش بود.
کیفیت تیم ملی ایران پس از استراحت بین دو نیمه بیش از پیش تجلی پیدا کرد و مهاجم لژیونر و شاغل این تیم در لیگ برتر کشور روسیه در دقیقه 69، کار ویتنام را تقریبا تمام کرد.
ویتنام مفلوک که با احتساب این شکست، دومین باخت پی در پی خود را در جام ملت ها تجربه کرد برای زنده نگه داشتن امید های خود برای صعود به یک پیروزی قاطعانه مقابل یمن در آخرین بازی مرحله گروهی نیاز دارد.
شاگردان «پارک هانگ سئو» در دقایق ابتدایی بازی، نمایش چشم نوازی از خود ارائه دادند اما چاقوی آنها برندگی لازم را نداشت و آزمون جوان به آنها نشان داد که چاقوی تیز چه طور عمل می کند.
«دانگ ون لام» گلر ویتنامی ها اگرچه تلاش نخست آزمون را در دقیقه 26 ناکام گذاشت اما برابر ضربه سر او در تیر مخالف که با ارسال بی نقص «سامان قدوس» به ثمر رسید، تنها نظاره گر لرزیدن تور دروازه اش بود.
در ادامه، تحت فشار قرار دادن دفاع تیم ویتنام موجب شد تا «مهدی ترابی» توپی را به آزمون برساند و او نیز آن را در شرایطی نامتعادل با پای چپ تبدیل به گل کند.
شاگردان کی روش آخرین بازی مرحله گروهی خود را در برابر کشور همسایه یعنی عراق برگزار می کنند.
ورزشی**3991**9129

افزودن نظر