توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1306873

سیف اله پور: باشگاه نساجی مشکلی برای پرداخت قراردادها ندارد

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: ما با حمایت مالی حدادیان هیچ مشکلی برای پرداخت مبالغ قرارداد‌ها نداریم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ایزد سیف اله پور قائم مقام و سرپرست باشگاه نساجی مازندران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت تمرینات این تیم شمالی اظهار کرد: تمرینات تیم ما صبح و بعد از ظهر با رعایت پروتکل های بهداشتی زیر نظر محمود فکری در ورزشگاه کارگران انجام می شود. کارشناسان کمیته پزشکی با حضور در ورزشگاه نظارت دقیقی روی تمرینات ما دارند.

سیف اله پور: باشگاه نساجی مشکلی برای پرداخت قراردادها ندارد / رعایت پروتکل های بهداشتی به باشگاه ها فشار می آورد

سیف اله پور درباره اینکه گفته می شود باشگاه های خصوصی به علت پرداخت نکردن مابقی مبالغ قرارداد تیم خود خواستار لغو بازی های لیگ برتر شدند، اظهار کرد: این اتهامات به باشگاه بزرگ نساجی وارد نیست. با حمایت مالی حدادیان هیچ گونه مشکلی برای پرداخت مبالغ قرارداد ها نداریم. به هر حال با وجود اینکه شرایط اقتصادی به علت شیوع ویروس کرونا خوب نیست، اما ما در عید نوروز پرداختی به اعضای تیم داشتیم. در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد پرداختی به اعضای تیم داشتیم.

تست کرونای اعضای تیم ما مثبت نشد

سیف اله پور درباره وضعیت تست کرونا از اعضای تیم نساجی مازندران گفت: ما ۲ بار از اعضای تیم خود تست کرونا گرفتیم که خوشبختانه هیچ تستی مثبت نشد.

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران درباره وضعیت بازی های تدارکاتی این تیم گفت: طبق برنامه قرار بود بازی دوستانه با پیکان هفته گذشته برگزار کنیم، اما با دستور ستاد مبارزه با کرونا این بازی لغو شد. علاوه بر این اردوی تیم ما در تهران تا روز جمعه است و بعد از آن به قائمشهر باز می گردیم.

ارسال نامه باشگاه ها به وزیر ورزش تصمیم مدیریتی است

او درباره نامه باشگاه نساجی مازندران به همراه ۳ باشگاه برای لغو بازی های لیگ برتر اظهار کرد: من در این باره صحبتی نمی کنم، چون تصمیم مدیریتی است و حدادیان در این باره نظر نهایی را اعلام می کند.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران درباره هزینه های زیاد اجرای پروتکل های بهداشتی بیان کرد: با وجود اینکه شرایط اقتصادی سختی وجود دارد، اما خدا را شکر با حمایت حدادیان مالک باشگاه برای تامین هزینه اجرای پروتکل های بهداشتی مشکلی نداریم.

رعایت پروتکل های بهداشتی خیلی سخت است

او افزود: به هر حال رعایت پروتکل های بهداشتی خیلی سخت است. هتلی در شهر های قائمشهر، سیرجان و مسجد سلیمان وجود ندارد که برای هر بازیکن یک اتاق جداگانه در نظر بگیریم. علاوه بر این خیلی از تیم ها نمی توانند با هواپیمای اختصاصی به شهر های مختلف بروند و فشار سنگینی به باشگاه ها وارد می شود. کشورمان را با آلمان مقایسه می کنند در صورتی که این ۲ کشور قابل قیاس با یکدیگر نیستند.

سیف اله پور بیان کرد: به هر حال اگر قرار باشد بازی ها زیر نور برگزار شود در آن صورت دیدار ها ساعت ۱۱ شب تمام می شود و ما دیر به شهر خود باز می گردیم و با برگزاری بازی ها هر ۴ روز یک بار با مشکل مواجه می شویم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1306873{/gallery}

افزودن نظر