تردد در گردنه های خراسان شمالی تنها با زنجیر چرخ میسر است

تردد در گردنه های خراسان شمالی تنها با زنجیر چرخ میسر است
بجنورد- معاون راهداری اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اکنون تردد خودروها در سه گردنه امین الله در مسیر بجنورد- آشخانه، گردنه اسدلی در مسیر بجنورد-اسفراین و گردنه بیو در مسیر بجنورد- شوقان به علت بارش برف تنها با زنجیر چرخ میسر است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، محمد مشتری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از رانندگان عبوری از این محورها درخواست می شود با احتیاط برانند.


وی افزود: رانندگان حتما تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.
* بارش برف، جاده های خراسان شمالی را لغزنده کرده است
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: بارش برف در محورهای مختلف استان سبب لغزندگی سطح جاده ها شده است.
سرگرد محمد عمارلو اظهار داشت: بارش برف و باران در محورهای مختلف استان گزارش شده و سطح جاده ها لغزنده است.
وی با تاکید بر اینکه رانندگان پیش از سفر از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کنند گفت: از رانندگان درخواست می شود حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند، با احتیاط برانند و به جد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
وی خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک در جاده های استان روان است و تردد بدون مشکل خاص برقرار است.
سرگرد عمارلو به حادثه های ترافیکی در جاده های استان اشاره کرد و گفت: دیروز 2 فقره حادثه واژگونی، چهار مصدوم بر جای گذاشت.
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند.
به گزارش ایرنا، هواشناسی خراسان شمالی برای استان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرده و به سیلابی شدن مسیل ها، لغزندگی جاده های کوهستانی و برف گیر و مه گرفتگی در گردنه ها و جاده ها هشدار داده است.
خراسان شمالی در حد فاصل دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است و هر ساله میلیون ها مسافر از این استان گذر می کنند.
7185/6042

افزودن نظر