توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1026641
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان پاسخ داده شد؛

نتیجه تخلف در انتخابات نشریات دانشجویی چه می‌شود؟

نتیجه تخلف در انتخابات نشریات دانشجویی چه می‌شود؟
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی درباره چگونگی تصمیم گیری درباره تخلف صورت گرفته در نشریه دانشجویی توضیح داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، نتیجه تخلف انتخابات نشریات دانشجویی چه می شود؟محمدرضا محمدی عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تخلفات صورت گرفته در انتخابات نشریات دانشجویی اظهار کرد: متاسفانه روز دوشنبه انتخابات نشریات دانشجویی با تقلب و تخلف برگزار شد و به سرانجام نرسید.

وی ادامه داد: روز انتخابات یک نفر ۲ رای را به صندوق انداخت که این موضوع طبق مصوبات قانون انتخابات و شنریات دانشجویی ممنوع و تخلف است.

برگزاری هیئت نظارت بر نشریات در وزارت علوم

عضو شورای ناظر بر نشریات دانشجویی با اشاره به ماده ۲۶ شیوه نامه انتخابات شورای دانشجویی بیان کرد: بر اساس این ماده اگر یک نفر ۲ رای را به صندوق انداخته باشد ۲ حالت پیش می آید.

محمدی با اشاره به حالت اول گفت: در این حالت رای اضافی از کاندید دیگر گرفته می شود و آن رای باطل خواهد شد.

وی ادامه داد: در حالت دوم هیئت نظارت وزارت علوم تشکیل می شود و در آن جلسه مشخص خواهد شد که رای گیری دیگری باید انجام شود تا کاندید اصلح انتخاب شود.

عضو شورای ناظر بر نشریات دانشجویی یادآوری کرد: این هیئت نظارت هفته آینده از سوی وزارت علوم و با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی برگزار می شود تا در آن جلسه به وضعیت رای باطله و چگونگی انتخاب اعضا رسیدگی شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1026641{/gallery}

افزودن نظر