«جلالی‌پور» درج نامش در بیانیه 77 نفره اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد

فعال سیاسی اصلاح طلب در کانال شخصی خود نوشت که بیانیه 77 چهره اصلاح طلب در مورد آشوب‌های اخیر را امضا نکرده است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، محمدرضا جلالی‌پور فعال سیاسی اصلاح طلب در کانال شخصی خود نوشت که بیانیه 77 چهره فعال اصلاح طلب در مورد آشوب‌های اخیر را امضا نکرده است.

اشاره جلالی‌پور به بیانیه‌ای است که 26 آبان ماه سالری جاری منتشر شد و به امضای 77 نفر از چهره‌های اصلاح طلب رسیده بود و در این بیانیه از حکومت خواسته بودند با حافظان امنیت برخورد شود!

این فعالان سیاسی اصلاح طلب در این بیانیه خواسته بودند به خواست مردم احترام گذاشته شده و همچنین با عادی‌سازی روابط خارجی بساط تحریم‌ها جمع شود!

بر پایه این گزارش، محسن آرمین، ابراهیم اصغرزاده، علی تاجرنیا، سعید حجاریان، عبدالله رمضان‌زاده، فیض‌الله عربسرخی، علیرضا علوی تبار، الهه کولایی، محمد کیانوش‌راد، شهیندخت ملاوردی، عبدالله ناصری، آذر منصوری، حمید آیتی (همسر شهیندخت ملاوردی)، حمیدرضا جلالی‌پور و حسین کروبی از جمله افرادی بودند که زیر این بیانیه را امضا کرده بودند.

محمدرضا جلالی‌پور البته توضیح نداده که چرا نام وی در بیانیه موسوم به 77 اصلاح طلب در خصوص آشوب‌های اخیر درج شده اما تاکید کرده که اگر احیانا بیانیه و یا متنی را امضا کند در کانالش منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر