در تولید گوشت مرغ و تخم‌مرغ کمبودی نداریم‌

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر در سطح کشور هیچ مشکل و کمبودی در تامین اقلام ضروری مردم در بحث پروتئین‌ها به ویژه در زمینه تولید گوشت مرغ و تخم مرغ نداریم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، کاظم خاوازی شامگاه امروز در بازدید از مجموعه تولید جوجه اظهار داشت: در حال حاضر مصرف گوشت مرغ در ایران برابر با دو برابر میزان میانگین مصرف جهانی گوشت مرغ است که باید بررسی این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به التهابات بازار گوشت مرغ و تخم مرغ افزود: با هماهنگی تولیدکنندگان و ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ و تخم مرغ باید طبق ضوابط و شرایط حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام شود.

خاوازی با بیان اینکه در زمینه تولید گوشت مرغ و تخم مرغ کمبودی نداریم تصریح کرد: در حال حاضر در سطح کشور هیچ مشکل و کمبودی در تامین اقلام ضروری مردم در بحث پروتئین ها به ویژه در زمینه تولید گوشت مرغ و تخم مرغ نداریم.

وزیر جهاد جهاد کشاورزی توزیع مستمر نهاده های دامی را در اولویت وزارت کشاورزی دانست و بیان کرد: وارد سازی نهاده های دامی به چرخه توزیع به موقع و در سریع ترین زمان با همکاری تولیدکنندگان از طریق سامانه جامع و هدفمند یکی از مهم ترین و اساسی ترین برنامه های وزارت جهاد کشاورزی است.

افزودن نظر