توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1066782

مذاکرات لک با نساجی به بن بست خورد

مذاکرات لک با نساجی به بن بست خورد
حامد لک سنگربان فصل گذشته نساجی، به احتمال زیاد فصل پیش روی فوتبالی را در تیم دیگری پیگیری خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، لک از نساجی دور شد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حامد لک دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران که با تمام شدن مسابقات فصل هجدهم فوتبال، زمزمه جدایی اش از این تیم قائمشهری شنیده می شد، با حضور محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید قرمز های قائمشهر، مسئولان در اندیشه آن برآمدند تا به زودی قرارداد لک تمدید کنند.

اما با توجه به اینکه کمتر از یک ماه دیگر مسابقات لیگ برتر فوتبال آغاز می شود، به نظر می رسد متقاعد کردن لک به انجام نرسیده و احتمالا او قائمشهر را به مقصد تیم دیگری ترک می کند. قبلا گفته می شد، چون لک دریافتی از مسئولان باشگاه نساجی نداشته، شخصا تمایل دارد تا در تیم دیگری توپ بزند و غیبت او در جمع نساجی چی ها هم دال بر همین موضوع است.

یکی از اعضای باشگاه نساجی در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران جوان در اینباره عنوان کرد: روند مذاکرات اینگونه نشان می دهد که به احتمال زیاد حامد لک قراداد خود را با نساجی تمدید نخواهد کرد.


بیشتر بخوانید:

کوچک زاده: مسئولان مازندران باید هر چه زودتر پروانه باشگاه را انتقال دهند/احساسات مردم نباید به بازی گرفته شود

دیدار تدارکاتی نساجی و صنعت نفت قطعی شد

نساجی در اندیشه خرید سنگربان مطمئن


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه نساجی مازندران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1066782{/gallery}

افزودن نظر