نخستین ویدئو تبلیغاتی شیائومی می CC و رندرهایی از می CC9e رویت شد

نخستین ویدئو تبلیغاتی شیائومی می CC و رندرهایی از می CC9e رویت شد
نخستین ویدئوی تبلیغاتی گوشی هوشمند شیائومی می CC و همچنین رندرهایی از گوشی هوشمند می CC9e به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، روز گذشته، شیائومی گوشی های هوشمند سری CC را با زبان طراحی متفاوت و با هدف استفاده از سوی کاربران جوان، معرفی کرد. ساعاتی قبل نخستین ویدئوی تبلیغاتی شیائومی می CC9e در شبکه ی اجتماعی ویبو به اشتراک گذاشته شد که در آن پسری ۸ ساله به نام گاوین توماس عکس های سلفی را با این گوشی هوشمند گرفته است.

در تصویر منتشرشده، گاوین قصد دارد با گوشی عکس سلفی بگیرد و ظاهرا تصاویر به صورت فی البداهه گرفته شده اند. البته رندر رسمی گوشی هوشمند شیائومی می CC9e منتشر شده که اطلاعات بیشتری در مورد طراحی ظاهری دستگاه می دهد.

مقاله های مرتبط:

  • گوشی های هوشمند سری CC شیائومی با زبان طراحی متفاوت عرضه می شوند

باتوجه به رندرهای منتشرشده، به نظر می رسد که گوشی هوشمند جدید چینی ها شباهت زیادی به شیائومی می ۹ و بریدگی بالای نمایشگر مشابه می ۹ اس ای دارد.

براساس گزارش های قبلی، انتظار می رود شیائومی می CC9e با نمایشگر ۶.۳۹ اینچی معرفی شود. به نظر می رسد دوربین سلفی دستگاه ۳۲ مگاپیکسلی و دوربین اصلی در پنل پشتی ۴۸ مگاپیکسلی باشد. همچنین انتظار می رود گوشی جدید شیائومی با تراشه ی اسنپدراگون ۷۱۲ و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی به بازار عرضه شود.

َشیائومی می CC

شیائومی سی سی

باتوجه به اینکه شیائومی گوشی های هوشمند سری CC شیائومی را روز گذشته معرفی کرد و به فاصله ی یک روز اطلاعات بیشتری در مورد آن ها به اشتراک گذاشته شد، انتظار می رود به زودی شاهد عرضه ی دستگاه های جدیدی از سوی چینی ها باشیم.

افزودن نظر