تجهیز یگان‌های نیروی زمینی ارتش برای مقابله با تهدیدات نوین

تجهیز یگان‌های نیروی زمینی ارتش برای مقابله با تهدیدات نوین
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: موضوع مهم در گام دوم انقلاب برای نیروی زمینی ارتش تجهیز یگان‌هایی است که در ساختار جدید تغییر ماهیت دادند و باید با تجهیزات روز در مقابله با تهدیدات نوین ایستادگی کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، فرمانده نیروی زمینی ارتش در دوازدهمین گردهمایی بزرگ فرماندهان یگان های عمده و مستقل این نیرو، گفت: به منظور تحقق برنامه ها و طرح های رفاهی در سال جاری ۳۰ هزار واحد مسکن سازمانی در نقاط مختلف کشور احداث و تحویل کارکنان غیور نیروی زمینی ارتش خواهد شد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری بابیان اینکه انقلاب به تکامل رسیده است، افزود: انقلاب اسلامی ایران مسیر تکاملی خود را به خوبی طی می کند و در چهل سال آغازین انقلاب بدون توقف با پیشرفت های مهم در عرصه های گوناگون جلو رفتیم. اکنون در جهان اثر گذار هستیم و در مقابل قدرت های جهانی می ایستیم و حرف حق را میزنیم.
فرمانده نیروی زمینی تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش در گام دوم انقلاب دستخوش تغییرات ساختاری شد و یگان های خود را به یگان های واکنش سریع، متحرک هجومی، مخصوص و ... تغییر ماهیت داده و توانسته است در حوزه های دفاعی، امنیتی، حفظ و ارتقای توان رزمی به جایگاه مطلوبی برسد.
وی ادامه داد: موضوع مهم دیگر در گام دوم انقلاب برای نیروی زمینی ارتش تجهیز یگان هایی است که در ساختار جدید تغییر ماهیت دادند و باید با تجهیزات روز در مقابله با تهدیدات نوین ایستادگی کنند.
امیر حاتمی خاطرنشان کرد: به منظور تحقق بخشیدن طرح های معیشتی و رفاهی در سال جاری ۳۰ هزار واحد مسکن سازمانی در نقاط مختلف کشور که یگان های این نیرو که در آنجا مستقر هستند احداث و تحویل کارکنان غیور خواهد شد.

افزودن نظر