رئیس کمیسیون امنیت ملی: بریتانیا در مواجهه با ایران صداقت ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی: بریتانیا در مواجهه با ایران صداقت ندارد
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیانیه اخیر وزارت خارجه بریتانیا مبنی بر ناامن بودن ایران برای اتباع خارجی و دوتابعیتی نشان از بی صداقتی دولت این کشور است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، 'حشمت‌الله فلاحت‌پیشه' در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه‌ ملت تصریح کرد: ایرانی ها بارها اعلام کردند رأفت اسلامی ملاک رفتار با اتباع خارجی و افراد دوتابعیتی است و همواره برای تعامل با کشورهای مختلف بر سر این افراد اعلام آمادگی کرده است، ضمن آنکه دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران مستقل عمل می کند و مباحث سیاسی در آن نقشی ندارد.


وی افزود: رفتار مسئولان بریتانیایی برای ایجاد فضای ضد ایرانی و سیاسی کاری علیه ایران است که همیشه در طول این سالها و با وجود برخی مواضع به ظاهر دوستانه و همراهی ظاهری در برجام ادامه داشته و تبلیغات برخی کشورهای غربی علیه امنیت و استقلال ایران و وارونه جلوه دادن چهره کشورمان به عنوان کشوری امن و با ثبات هیچ وقت قطع نشده است.
یادآور می شود، اخیرا وزارت امور خارجه بریتانیا مدعی شده است که به علت احتمال بازداشت ایرانیان دو تابعیتی ، از آنان خواسته به ایران سفر نکنند.
شبک**1108**1392

افزودن نظر