هشدار مرکز پژوهش ها درباره تأمین کسری بودجه با عملیات بازار باز

مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی تاکید کرد: مخاطره جدی که باید در شرایط کنونی در نظر داشت، این است که با توجه به کسری بودجه دولت در سال 1398 (به‌واسطه کاهش درآمدهای نفتی)، عملیات بازار باز در عمل تبدیل…

لایحه تابعیت فرزندان زنان ایرانی در کمیسیون قضایی اصلاح شد

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون نام سازمان اطلاعات سپاه را به عنوان نهادی که باید برای اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی از آنها استعلام گرفته شود اضافه کردند.

تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون شوراها برای بررسی فروش سهمیه سوخت مرزنشینان

سخنگوی کمیسیون امور شوراهای مجلس از تشکیل کمیته‌ای برای تحقیق و تفحص از فروش سهمیه سوخت مرزنشینان و میزان درآمد حاصله و نحوه توزیع و هزینه درآمدها از محل فروش سوخت توسط سازمان همیاری‌ها و دهیاری‌ها خبر داد.

سفر اعضای کمیسیون بهداشت مجلس به استان همدان

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از سفر استانی اعضای این کمیسیون به استان همدان جهت بررسی وضعیت سلامت و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌های این استان خبر داد.

نوبخت: بودجه سال آینده متفاوت با سال‌های قبل است

رئیس سازمان برنامه بودجه با اشاره به اینکه بودجه سال آینده متفاوت با سال‌های قبل خواهد بود، گفت: در شورای عالی هماهنگی اقتصادی درباره نظام یارانه‌های پنهان تصمیم‌گیری شده است.

ساختار تصمیم‌گیری آمریکا دچار انحراف شده است

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: امروز ساختار تصمیم‌گیری آمریکا دچار انحراف شده است، زیرا گروه‌های حاشیه‌ای و پیرامونی که باید حداکثر نقش گروه ذی‌نفوذ را ایفا کنند،

حاجی بابایی: وزیر راه پاسخگوی افزایش ۴۰ درصدی عوارض آزاد راه تهران-همدان باشد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر راه وشهرسازی باید مبنای قانونی افزایش عوارض آزاد راه تهران-همدان را تبیین کند،‌ گفت: در این راستا از وزیر راه وشهرسازی سوال کردیم.

تکذیب خبر توافق تشکیل «دولت موقت» در مذاکرات قطر

طالبان و آمریکا در حالی گزارش‌ها مبنی بر گفت‌وگوی دو طرف درباره ایجاد دولت موقت را رد می‌کنند که به نظر برخی کارشناسان، طالبان بدنبال سهیم شدن در قدرت نیست بنابراین هیچ دولتی را در این کشور نخواهد پذیرفت.
عضو این خبرخوان RSS شوید