دومین عرضه اولیه امسال فرابورس هفته آینده انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال فرابورس هفته آینده انجام می‌شود
با عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در روز یکشنبه آینده، ازدومین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران رونمایی می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد 40 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی "دکپسول" در روز یک شنبه(5 خرداد) به عنوان دومین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران روی میز فروش خواهد رفت.

این عرضه اولیه در محدوده قیمتی 560 تا 570 تومانی برای هر سهم این شرکت و با سهمیه 200 سهمی هر کد حقیقی و حقوقی انجام خواهد شد.

متعهد خرید سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران هم در این عرضه اولیه، شرکت سرمایه گذاری هامون شمال و کارگزاری صبا تامین با سقف تعهد خرید برای هر یک از این شرکت ها 25 درصد سهام قابل عرضه و در مجموع 50 درصد، در بازار دوم فرابورس ایران می باشد.

موضوع فعالیت این شرکت نیز عبارت است از تولید و توزیع انواع پوکه های کپسول دارویی، واردات و صادرات مواد اولیه دارویی و لوازم و تجهیزات پزشکی و کلیه امور بازرگانی در داخل و خارج و بر اساس مقررات و روابط تجاری بین الملل و هر نوع فعالیتی که با موضوع شرکت مرتبط باشد.

این گزارش می افزاید: تا کنون تعداد دو میلیارد سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد معاملاتی "تاصیکو" در روز نهم اردیبهشت به عنوان نخستین عرضه اولیه امسال بورس اوراق بهادار روی میز فروش رفته که در این عرضه اولیه هر سهم این شرکت 220 تومان کشف قیمت شده است.

این در حالی است که امروز(31 اردیبهشت) نیز تعداد 52 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف آباد با نماد معاملاتی "زشریف" به عنوان نخستین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران روی میز فروش رفته است.

نخستین عرضه اولیه امسال فرابورس فردا انجام می شود

انتهای پیام/

افزودن نظر