پاداش ویژه برای بازیکنان سن ایچ در فصل جاری رقابت های فوتسال

پاداش ویژه برای بازیکنان سن ایچ در فصل جاری رقابت های فوتسال
ساوه - مدیرعامل باشگاه فوتسال سن ایچ ساوه گفت: بنا بر تصمیم اتخاذ شده، در صورتی که این تیم در رقابت های امسال لیگ برتر بتواند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرد، پاداش نقدی ویژه ای به بازیکنان اهدا می شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، «داود باقری» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ این پاداش علاوه بر مبلغ قرارداد بازیکنان است و به نسبت رتبه ای که تیم (اول تا چهارم) در پایان رقابت ها کسب کند،‌ مبلغ آن هم متفاوت تر خواهد بود.


وی اظهار داشت: نگاه تیم به کسب عنوان قهرمانی است اما با شرایطی که رقابت های لیگ برتر فوتسال دارد و همچنین برخی مشکلات ساختاری،‌ دسترسی به این هدف مهم کمی سخت است اما همه ارکان تیم برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهند کرد.
باقری در خصوص یارگیری های این تیم گفت: در فصل پیش روی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور همچنان «جواد اصغری مقدم» سرمربی تیم است و تاکنون نیز چند بازیکن مستعد و جوان بومی اهل ساوه نیز جذب شده است.
به گفته وی، استخوان بندی سال گذشته تیم سن ایچ حفظ شده اما مدیریت باشگاه با نظر سرمربی تلاش خواهد کرد که برخی از بازیکنان شاخص و واجد شرایط فعال در رقابت های فوتسال کشور را جذب کند.
باقری ادامه داد: ساوه یکی از قطب های فوتسال کشور است و هدف سن ایچ در رقابت های امسال لیگ برتر کشور دفاع از نام و شایستگی های فوتسال ساوه است.
مدیرعامل باشگاه فوتسال سن ایچ ساوه همچنین از منتفی شدن زمزمه انتقال این تیم به یکی از شهرهای کشور،‌ خبر داد و گفت: سن ایچ همچنان در ساوه ماندگار است.
ساوه در ورزش فوتسال از قطب های مطرح کشور است و باشگاه شن سا پیش تر موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ کشور و آسیا شده است.
این شهرستان سال گذشته 2 تیم در رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور داشت که تیم شهرداری در نهایت به رده پایین تر سقوط کرد.
6539/3075

افزودن نظر