توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/998847

سازمان لیگ فوتبال از خودش رفع اتهام کرد!

سازمان لیگ فوتبال از خودش رفع اتهام کرد!
سازمان لیگ برتر فوتبال صبح امروز متهم شد که نیرو‌های بیشتری را به شهر جم برای برگزاری مراسم قهرمانی لیگ برتر اعزام کرده است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ می توانند با کسب یک تساوی از این بازی برای سومین سال متوالی قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند.

به همین دلیل مسئولان سازمان لیگ تمهیدات ویژه ای درباره برگزاری جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس در نظر گرفته اند.

صبح امروز (پنج شنبه) و در فاصله ساعاتی مانده تا شروع این دیدار خبر عجیبی منتشر شد مبنی بر اینکه سازمان لیگ با وجود اعزام ۳۵ نفر از کارمندان خود به جم تنها ۵ نفر را به اصفهان فرستاده تا در صورت قهرمانی سپاهان همین نفرات محدود برگزار کننده مراسم اهدای کاپ و جشن قهرمانی سپاهان باشند.

برای پیگیری این موضوع با حجت الله بهمنی، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفتگو کردیم که او اظهار داشت: اعزام ۳۵ نفر از کارمندان سازمان لیگ به جم به هیچ عنوان صحت ندارد. حتی می توانم بگویم افراد بیشتری از سازمان لیگ به اصفهان رفته اند. این تعداد نفراتی که می گویند اعضای جمعیت حامیان هوادار فوتبال هستند که در راه برگزاری جشن قهرمانی و اهدای کاپ به ما کمک می کنند.

او ادامه داد: تنها ۳ نفر از کارمندان روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ به جم آمده اند و شاید مجموع نفراتی که از این سازمان راهی جم شده باشند با احتساب مسئولان برگزاری بازی کمتر از ۱۰ نفر باشد. بیشتر نفراتمان به اصفهان رفته اند، اما متاسفانه برخی دوستان اعضای جمعیت حامیان هوادار فوتبال را هم کارمند سازمان لیگ محاسبه کرده اند.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در پایان تصریح کرد: این نفرات حامیان هوادار هم در محل هایی که هیئت فوتبال جم در نظر گرفته مستقر شده اند. همانگونه که برخی افراد از همین جمعیت هم برای کار مشابه به اصفهان رفته اند.


بیشتر بخوانید:

طارمی به پرسپولیس نزدیک شد

طلسم ۳۴ هزار ثانیه ای علی علیپور شکست

آیا تاریخ برای پرسپولیس تکرار می شود؟


انتهای پیام/

آخرین اخبار از حاشیه های هفته پایانی لیگ برتر فوتبال

تماشاخانه تصویر

{gallery}998847{/gallery}

افزودن نظر