یزدی ها در مدرسه های ورزشی دارای مجوز ثبت نام کنند

یزدی ها در مدرسه های ورزشی دارای مجوز ثبت نام کنند
یزد - ایرتا - دبیر هیات فوتبال یزد گفت: خانواده ها قبل از ثبت نام فرزندان شان در مدرسه های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی با پرسش از این هیات در جریان فعالیت این0گونه مراکز آموزشی و ورزشی قرار گیرند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، صادق شاکری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همه ساله قبل از آغاز تعطیلات رسمی سال تحصیلی در فصل تابستان تعداد زیادی آگهی های تبلیغاتی در مکان های عمومی شهر مبنی بر دعوت از خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس مختلف ورزشی نظرها را جلب می کنند.


وی تاکید کرد: آگاهی و اطلاع خانواده ها از نحوه فعالیت این نوع مدارس ضروری است، آنها می توانند با تلفن 37227071 تماس بگیرند و یا حضوری به هیات فوتبال در ورزشگاه شهید نصیری یزد مراجعه کنند.
دبیر هیات فوتبال یزد اظهار داشت: هم اکنون 20 مدرسه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در استان مجوز فعالیت دارد، مشخصات این مدارس نزد هیات موجود است.
به گفته شاکری مدارس قانونی زیر نظر آکادمی فدراسیون و هیات فوتبال نسبت به جذب و آموزش نونهالان 6 تا 14 سال پسر بر اساس مقررات ،وظایف فرهنگی و ورزشی خود را انجام می دهند.
به گفته وی نظارت بر نحوه فعالیت این فضاهای ورزشی بر اساس مقررات فدراسیون با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و نیروی انتظامی به صورت منظم و مستمر انجام می شود.
استان یزد 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.
7536/ 2047/

افزودن نظر