توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/998220

مومنی: انتخاب سرپرست فدارسیون از نظر اتحادیه قابل قبول نیست/ نعمتی دغدغه کشتی را ندارد و فقط با خواص دیدار می‌کند

مومنی: انتخاب سرپرست فدارسیون از نظر اتحادیه قابل قبول نیست/ نعمتی دغدغه کشتی را ندارد و فقط با خواص دیدار می‌کند
مسئول کشتی‌های سنتی فدراسیون کشتی گفت: اتحادیه جهانی سرپرست جدید فدراسیون کشتی را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مومنی: انتخاب سرپرست فدارسیون از نظر اتحادیه قابل قبول نیست/ نعمتی دغدغه کشتی را ندارد و فقط با خواص دیدار می کندعیسی مومنی مسئول کشتی های سنتی فدراسیون کشتی در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با عدم همکاری و حمایت کمیته ملی المپیک، فرصت حضور در بازی های ساحلی جهان را از دست دادیم. کشتی تنها ورزشی است که شانس این را داشت که در بازی های ساحلی صاحب مدال شود، اما این فرصت از دست رفت.

وی ادامه داد: چند روز است که به دنبال دیدار با نعمتی سرپرست منصوب وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون کشتی هستم تا دغدغه های خود را در مورد کشتی های سنتی و مسایل کلان کشتی با ایشان مطرح کنم. اما متاسفانه گویا ایشان اصلا در فضای مسائل و دغدغه های کشتی نیست و فقط هماهنگی های خاصی را دنبال می کند.

مومنی افزود: از سوی دیگر با توجه به ارتباطاتی که با اعضای هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی داشته و دارم، متوجه شدم که اتحادیه جهانی در مورد موضوع رعایت نشدن اساسنامه فدراسیون کشتی در مسایل مختلف از جمله مشخص نشدن رئیس فدراسیون و تغییر غیرقانونی سرپرست حساس شده و این موضوع ممکن است برای کشتی ایران مشکل آفرین شود و گویا قرار است هیات رئیسه در این زمینه نامه ی هم به فدراسیون بفرستد، به همین دلیل خواستم این موارد را بصورت حضوری به نعمتی توضیح دهم، اما همانطور که گفتم، ظاهرا فدراسیون به محل هماهنگی ایشان با یک سری افراد خاص تبدیل شده است. کار کردن در فضای کشتی مانند مجلس نیست. به همین دلیل دغدغه های جدی خودم را برای کشتی ایران رسانه ای کردم.


بیشتر بخوانید:

اعلام قوانین جدید داوری کشتی توسط اتحادیه جهانی

میزبان رقابت های کشتی قاره آسیا در رده های سنی پایه اعلام شد

کسب ۱۰۸ سهمیه المپیک در مسابقات جهانی کشتی


انتهای پیام/

آخرین اخبار از کشتی ایران

تماشاخانه تصویر

{gallery}998220{/gallery}

افزودن نظر