فروش بلیت بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت الکترونیکی است

فروش بلیت بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت الکترونیکی است
فروش بلیت بازی تیم های استقلال تهران و سپید رود رشت در هفته سی ام لیگ برتر فوتبال بر اساس تصمیم شورای تامین استانداری تهران به صورت کاملا الکترونیکی است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، در نشست شورای تامین استان تهران که پیش از بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت برگزار شد استاندار تهران، معاون امنیتی و انتظامی استانداری، فرماندار تهران، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان حضور داشتند.


در این نشست مصوب شد تا بلیت بازی هفته سی ام لیگ برتر بین تیم های استقلال تهران و سپید رود رشت، فردا شب(26اردیبهشت ماه) در ورزشگاه آزادی تهران به طور کاملا الکترونیکی به فروش می رسد.
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در این نشست با تاکید بر اینکه ضروریست تا بلیت فروشی های بازی ها در ورزشگاه آزادی شناسنامه دار شود گفت: زیرساخت ها و بهسازی استادیوم آزادی و همچنین صدا و سیما و گزارشگران در حفظ آرامش تماشاگران و ایجاد فضای آرام برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی نقش مهمی دارند.
استقلال تهران و سپیدرود رشت پنجشنبه 26 اردیبهشت(فردا) در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال راس ساعت 21 و 30 دقیقه مسابقه خود را برگزار می کنند.
بلیط این بازی به صورت حضوری فروخته نخواهد شد.
تهرام/7247//6139

افزودن نظر