نماینده گلستان صدر جدول لیگ دسته 3 فوتبال کشور را پس گرفت

نماینده گلستان صدر جدول لیگ دسته 3 فوتبال کشور را پس گرفت
گرگان - تیم دارائی گز تنها نماینده گلستان در مرحله پلی آف لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز شنبه و از هفته شانزدهم این رقابتها در یک دیدار بیرون ازخانه با نتیجه سه بر یک آریا سنگسر سمنان را برد و با 34 امتیاز صدر جدول این رقابت ها را پس گرفت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، در این مسابقه در ورزشگاه ولایت سمنان تیم داراپی گز با دو گل هادی ریاحی و تک گل صالح اربابی میزبان خود را از پیش رو برداشت و در فاصله 2 هفته مانده به پایان رقابتها با قرار گرفتن در صدر جدول رده بندی، به بخت اول صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور تبدیل شد.


هادی حاجی آبائی ،میثم زمانی، منصورقلی خانی، رضا تیما، امین هاشمی، محمدعلی حسینی ،اسلام دبیری، صالح اربابی، بلال میرزاعلی ،هادی ریاحی و شهاب یانپی ترکیب اولیه تیم فوتبال دارایی در این بازی بودند.
ویستا توربین حریف اصلی تیم دارایی عصر امروز به مصاف هیرکانی چالوس رفت که با نتیجه یک بر یک متوقف شد و با 32 امتیاز به رده دوم سقوط کرد.
ویستا توربین تهران، نفت ایرانیان، آریا سنگسر مهدی شهر، استقلال شوش، ملی حفاری اهواز، ذوالفقار کاشان، هیرکانی چالوس، پیشگامان پارس تهران و ستاره سرخ کاشان ، حریفان تیم دارایی گز در گروه دوم مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور هستند.
دارائی گز در هفته هفدهم این رقابت ها در مجموعه ورزشی امام رضا بندرگز و در آخرین دیدار خانگی این فصل به مصاف نفت ایرانیان تهران می رود.
7333/3091

افزودن نظر