توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/961405

مومنی: مشکل روادید ملی پوشان کاراته حل می‌شود

مومنی: مشکل روادید ملی پوشان کاراته حل می‌شود
سرپرست جدید دبیری فدراسیون کاراته گفت: مشکل روادید ملی پوشان کاراته ایران حل خواهد شد و آن‌ها امشب به مراکش اعزام می‌شوند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

وحید مومنی سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گفـت: مشکل مربوط به روادید ملی پوشان کاراته جدی نیست و این مشکل حل خواهد شد و در ادامه گفت: تیم ملی کاراته ایران پس برگزاری اردوی آمادگی که به مدت یک هفته در تهران برگزار شد، امشب به مسابقات جهانی مراکش اعزام خواهد شد و از روز جمعه در دو بخش بانوان و آقایان به مصاف رقیبان خواهد رفت.

مومنی درباره حذف ورزش کاراته از بازی های آسیایی ۲۰۲۰ چین نیز گفت: امیدوارم با رایزنی هایی که صورت می گیرد این ماجرا به واقعیت تبدیل نشود.

وحید مومنی در ادامه در خصوص استعفای محسن آشوری دبیر سابق فدراسیون کاراته نیز افزود: محسن آشوری با توجه به خستگی و سختی ناشی از شغلش از سمتش استعفا داد که مورد موافقت رئیس فدراسیون قرار گرفت و ایشان من را به عنوان جایگزین آقای آشوری برگزیدند.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در خصوص مشکلات مطرح شده توسط مربی تیم های پایه نیز گفت: فدراسیون و وزارت ورزش به دنبال حل مشکلات تیم های پایه هستند و امیدوارم این مشکلات نیز به زودی حل شوند و تیم های پایه نیز بتوانند در مسابقات بین المللی حاضر شوند.
مومنی در ادامه وعده داد که ملی پوشان تیم کاراته ایران در مسابقات مراکش نیز مانند سایر مسابقات خواهند درخشید.

انتهای پیام/

اظهارات مومنی درباره اعزام کاراته کاها به مراکش

تماشاخانه تصویر

{gallery}961405{/gallery}

افزودن نظر