مربی تیم سایپا: هواداران نفت مسجدسلیمان باید الگو باشند

مربی تیم سایپا: هواداران نفت مسجدسلیمان باید الگو باشند
اهواز – ایرنا – مربی تیم فوتبال سایپا گفت: نسبت به قضاوت داور این دیدار معترض هستیم اما باید بگویم که هواداران نفت مسجدسلیمان سنگ تمام گذاشتند و باید یک الگو برای هواداران سایر تیم ها باشند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، هواداران نفت مسجدسلیمان به سایر تیم ‌ها احترام می‌ گذارند و به نظرم مردم این شهر جزو بهترین ها هستند.


مربی تیم فوتبال سایپا درباره داوری این دیدار گفت: در این بازی هیچ کس از عملکرد داور میدان راضی نبود چرا که او هر طوری که دلش می ‌خواست قضاوت کرد. داوربازی امروز شمالی بود و به نفع تیم نساجی قضاوت کرد چرا که ما هفته آینده با تیم نساجی بازی داریم. در این بازی به جز علی دایی 2 بازیکن ما را اخراج کرد و به چهار بازیکن ما که از قبل کارت زرد داشتند، کارت نشان داد.
وی با بیان این که در فوتبال ما نتیجه در زمین تعیین نمی ‌شود و به خیلی چیزهای دیگر مرتبط است گفت: من از اتفاقاتی که امروز رخ داد خیلی ناراحتم و می ‌دانم که هواداران مسجد سلیمان و مرزبان نیز ناراحت هستند، زمین مسجدسلیمان شرایط لازم برای ارائه بازی روی زمین را نداشت برای همین 2 تیم بیشتر بازی مستقیم را در دستور کار قرار دادند.
دایی گفت: در بازی امروز هر 2 تیم می ‌خواستند برنده باشند اما تیمی می‌ توانست موفق باشد که در ضربات آخر بهتر کار کرده بود. از بازیکنانم راضی هستم ما می ‌توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم.
وی در خصوص واکنش علی دایی بعد از اخراج شدن از زمین و تذکرش به تصویربردار صداو سیما که از او خواست تصویربرداری نکند، گفت: من از نزدیک شاهد بودم دایی اصلا برخورد بد یا توهین آمیزی نکرد ، اما معلوم نیست چرا هنگامی که بازیکن نفت مسجد سلیمان اخراج شد و مرزبان کتش را روی زمین کوبید، تصویربردار صداوسیما از این صحنه تصویر نگرفت.
مربی تیم سایپا ادامه داد: همه شخصیت خوب دایی را می شناسند اما به هر حال افراد باید در آن شرایط قرار بگیرند و بعد اظهار نظر کنند، بعد از تصمیمات غلط داور نباید توقع داشت که مربی در شرایط عادی قرار داشته باشد.
دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و سایپا در هفته بیست و دوم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.
9879/6002

افزودن نظر