توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/925042

گل‌محمدی: داور شجاعتش را بیرون زمین جا گذاشته بود/ برخی در فوتبال سرشان را در برف کردند

گل‌محمدی: داور شجاعتش را بیرون زمین جا گذاشته بود/ برخی در فوتبال سرشان را در برف کردند
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد گفت: داور بازی امروز شجاعتش را جا گذاشته و به زمین آمده بود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، یحیی گل محمدی سرمربی پدیده شهر خودرو اظهار کرد: این پیروزی را به تیم تراکتورسازی تبریک می گویم. از تماشاگرانی که امروز جو خوبی در ورزشگاه ایجاد کردند، تشکر می کنم. امروز بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم و تیم ما بهترین بازی اش را انجام داد. هرچند که نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم، اما با توجه به بضاعتی که داریم، مستحق پیروزی و نه مساوی در این بازی بودیم. به بازیکنانم بابت شجاعت و بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می گویم. از نظر من قهرمان واقعی لیگ این تیم و این بازیکنان هستند. من به تک تک بازیکنانم افتخار می کنم.

او ادامه داد: امروز تصمیمات داوری هم به ضرر تیم ما بود. داور بازی امروز شجاعتش را جا گذاشته بود و به زمین آمده بود. سر گلی که خوردیم داور ما را اذیت کرد چرا که در آن صحنه به وضوح روی بازیکن ما خطا انجام شد. البته وقتی داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد این صحنه ها به وجود می آید. این داور خیلی ترسو قضاوت کرد و باید بازیکن حریف را اخراج می کرد. بازیکن تیم تراکتورسازی جلوی خود من به کمک داور توهین کرد، اما داور این جرأت را نداشت که حداقل کارت زرد دوم را به او بدهد. در صحنه ای دیگر هم استوکس بدون توپ بازیکن ما را زد، اما نمی دانم ۶ داور مسابقه کجا را نگاه می کردند و از این صحنه عبور کردند. آن ها روز خوبی را پشت سر نگذاشتند.

اشتباهات داوری در این بازی نمایان بود

سرمربی پدیده گفت: باید بتوانیم خودمان را جمع و جور کنیم و با استفاده از تعطیلات پیش رو خودمان را برای بازی های آینده آماده کنیم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و در ۲۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم سراسر حمله بودیم. آن ها یک کرنر زدند و روی یک اشتباه داور به گل رسیدند. در نیمه دوم بازی یک طرفه ای شاهد بودیم و تراکتورسازی حرفی برای گفتن نداشت. اشتباهات داوری در این دیدار نمایان بود.

باید حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم

گل محمدی ادامه داد: وقتی قبل از شروع بازی از طریق رسانه های مختلف به داور فشار وارد می شود، داور نمی تواند عدالت را رعایت کند و متأسفانه این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد. برخی هم در فوتبال ما سرشان را در برف کردند و مشکلات را نمی بینند. ما انتظارات را از تیم مان بالا بردیم. ما تیم جوانی داریم که تا این جای لیگ نشان داده حرف های زیادی برای گفتن دارد. هدف ما در شروع فصل اصلاً این نبود که بین تیم های بالای جدول باشیم و به دنبال میانه جدول بودیم، اما شرایطی به وجود آمد و بازیکنان به خودباوری رسیدند. خوشبختانه با همتی که داشتیم تا رده پنجم جدول بالا آمدیم. لیگ هنوز تمام نشده و تازه برای من شروع شده است. برای هدفی که داریم باید تلاشمان را دو برابر کنیم تا حداقل سهمیه را کسب کنیم.

داور بازی تحت تاثیر بیانیه های تراکتورسازی بود

سرمربی پدیده اظهار کرد: داوری در نیم فصل دوم بهتر از نیم فصل اول شده، اما امروز اشتباهات داوری زیادی رخ داد. بیژن حیدری در بازی امروز بیشتر تحت تأثیر جو استادیوم و بیانیه های تراکتورسازی بود و نتوانست قضاوت خوبی داشته باشد. البته این نظر شخصی من است و ممکن است خیلی ها با این صحبت موافق نباشند.

گل محمدی درباره خشونت بازیکنان پدیده در این دیدار و رفتن به سمت داور پس از اتمام بازی برای اعتراض به او، گفت: ما برای تشکر از داور به سمت او رفتیم و فکر نمی کنم این مسائلی که می گوئید مربوط به بازی امروز باشد. ما همیشه به تیم داوری احترام گذاشتیم و از این پس هم به داور احترام خواهیم گذاشت. همه بازیکنان ما در یک سطح هستند و تیم جوان و با انگیزه ای در اختیار داریم و برای مان فرق نمی کند که کدام بازیکن بازی می کند و کدام بازیکن روی نیمکت بنشیند.

او افزود: ما قبل از این که گل دریافت کنیم، ۲۰ دقیقه فشار خوب به روی دروازه حریف وارد کردیم. من به بازیکنان گفته بودم که تنها برای سه امتیاز به زمین بروند. بازی دست ما بود که روی یک کرنر که آن هم خطا بود، تراکتورسازی به گل رسید. امروز تراکتور تحت تأثیر بازی خوب ما قرار داشت و به تیم حریف اجازه ندادیم که بتوانند به دروازه ما حمله کنند. از نظر فنی یکی از بهترین بازی های ما در لیگ رقم خورد و مقابل هواداران پرشور تراکتورسازی شرایط برای ما سخت بود، اما در این شرایط که اشتباهات داوری به ضرر ما بود، خوب عمل کردیم. بازیکنان تمرکز خوبی روی کار های فنی و تاکتیکی داشتند.

تماشاخانه تصویر

{gallery}925042{/gallery}

افزودن نظر