توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870373

فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد

فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد
سرپرست باشگاه استقلال گفت:رمز و پیشرفت باشگاه‌ها در دنیا توجه و اهمیت به تیم هاى پایه است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد، امیر حسین فتحى سرپرست باشگاه استقلال با حضور در مراسم جشن قهرمانى تیم امید استقلال گفت:رمز و پیشرفت باشگاه ها در دنیا توجه و اهمیت به تیم هاى پایه است. اگر بخواهیم روزى از بازیکن بى نیاز باشیم باید به رده هاى پایه توجه کنیم و فوتبالیست هاى معروف از رده هاى پایین کار خود را شروع کردند و باید ما هم بسترى را فراهم کنیم تا بازیکنان خوبى را به فوتبال معرفى کنیم.

او ادامه داد:باید به رده ها توجه بیشترى داشته باشیم و امیدوارم با همکارى همکارانم در استقلال تیمى را درست کنیم که از پایه به آن توجه کنیم. امیدوارم روزی در استقلال بازیکنانی باشند که سال ها در استقلال و پایه این باشگاه کار کرده باشند.

فتحى افزود:استفاده مطلوب از بازیکنان، بر می گردد به استفاده از مربیان خوب در رده پایه. در همه جای دنیا مربیان حوزه پایه از لحاظ روحی و فنی از دانش خوبی برخوردارند. قرار نیست کسی که در تیم بزرگسالان موفق است، در رده پایه هم موفق باشد.

سرپرست باشگاه استقلال درباره بازی تیم هاى ملى فوتبال ایران و عراق گفت:تیم ملی فوتبال ما یکى از روز ها و سال های خوب فوتبال را به سر می برد و در دوره غنی ای به سر می بریم و از مربى توانمندى برخوردار است. امیدوارم با حمایت مردم و کمک باشگاه ها و فدراسیون به امید خدا بتوانیم عراق را شکست دهیم و در نهایت به قهرمانی که چند سال دست پیدا نکردیم برسیم.

او درباره وضعیت استقلال بیان کرد:استقلال شرایط خوبی دارد. همه توان خود را به کار مى گیریم تا از بازیکنان حمایت کنیم و مشکلات آن ها را درک کردیم و اردویى را در نظر گرفتیم و امیدوارم یک شروع خیلی خوب در نیم فصل دوم داشته باشیم.

فتحى در مورد نقل و انتقالات استقلال گفت:در حال حاضر خبرى نیست و در صورت قطعى شدن از طریق سایت اطلاع رسانى مى کنیم.


بیشتر بخوانید:

رانندگی سرپرست استقلال در اردوی ترکیه + تصاویر

جپاروف قید استقلال را زد

شاگردان شفر در ترکیه اردو می زنند

حضور فرهاد مجيدى و فتحى در تمرين استقلال


انتهای پیام /

اظهارات فتحی درباره شرایط این روز های باشگاه استقلال

تماشاخانه تصویر

{gallery}870373{/gallery}

افزودن نظر