توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870263

هنگ سئو: نتوانستیم مقابل خط حمله قدرتمند ایران ایستادگی کنیم

هنگ سئو: نتوانستیم مقابل خط حمله قدرتمند ایران ایستادگی کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام گفت: نتوانستیم مقابل خط حمله قدرتمند و بازی محکم ایران ایستادگی کنیم و بازی را واگذار کردیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، هنگ سئو: نتوانستیم مقابل خط حمله قدرتمند ایران ایستادگی کنیم، هنگ سئو سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در مورد دیدار مقابل تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی امروز نتوانستیم مقابل خط حمله قدرتمند و محکم ایران ایستادگی کنیم و بازی را واگذار کردیم، به آن ها تبریک می گویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در مورد دلایل باخت این تیم در ۲ بازی اول مرحله گروهی گفت: در این مدت توانستیم تجربه خوبی برای بازی مقابل تیم های قدرتمندی نظیر ایران کسب کردیم. تیم ما جوان است و در آینده نزدیک می توانیم نتایج بهتری را کسب کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا به صعود امید دارند یا خیر گفت: در بازی آخرمان مقابل یمن باید برنده بازی باشیم. می خواهیم توانایی هایمان را نشان دهیم. در بازی بعدی بهترین بازی مان را انجام خواهیم داد و امید واریم هر 3 امتیاز این دیدار را بدست آوریم.

هنگ سئو در مورد قدرت بالای بازیکنان ایران گفت: بله آن ها تیم خیلی خوبی هستند. در این بازی هم قدرت بالای خودشان را نشان دادند و کار را برای ما سخت کردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در ادامه راجع به ۲ اخطاره شدن یکی از مدافعان این تیم بیان کرد: بعضی اوقات گل هایی که دریافت می کنید روی اشتباهات بازیکنان خودتان است به آن ها و نمی توان خرده ای گرفت. فوتبال همین است و چنین اشتباهاتی طبیعی است. باید فکری برای بازی آینده مان کنیم، چون می خواهیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم. خودمان هم می دانیم در این بازی اشتباهاتی داشتیم و شکست خوردیم.

سئو در مورد تغییر سیستم ویتنام در نیمه دوم که منجر به بازی بهتری نسبت به ۴۵ دقیقه ابتدایی شد بیان کرد: من نگاهم نسبت به قدرت بالای سیستم بازیکنان ایران منفی نیست. می توانستیم در نیمه نخست هم با نتیجه صفر بر صفر بازی را تمام کنیم، اما این اتفاق نیفتاد. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم، اما باز هم گل خوردیم و این موضوع کارمان را خیلی سخت کرد.

او در پایان با اشاره به ۲ باخت ویتنام و برنامه ای که برای بازی با یمن دارد خاطرنشان کرد: در ۲ بازی ابتدایی شکست خوردیم و باید ریکاوری خوبی برای بازی بعدی انجام دهیم تا نتیجه خوبی را برای بازی سوم کسب کنیم.


بیشتر بخوانید:

با ارزش ترین بازیکنان جام ملت های آسیا مشخص شدند

نگاهی به آمار و ارقام دور اول مرحله گروهی جام ملت های آسیا

ایران ۲ - ویتنام صفر/ خیز شاگردان کی روش برای قهرمانی در آسیا + حاشیه ها، فیلم و تصاویر


انتهای پیام/

صحبت های سئو در مورد شکست مقابل تیم فوتبال ایران

تماشاخانه تصویر

{gallery}870263{/gallery}

افزودن نظر