دژاگه: بازی در گرمای ابوظبی سخت بود

دژاگه: بازی در گرمای ابوظبی سخت بود
ابوظبی- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه بازی در هوای گرم ابوظبی بسیار سخت بود، گفت: به خوبی خواسته های کادر فنی را اجرا کردیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی سختی پیش است، اما از دقیقه اول عملکرد خوبی داشتیم و برنامه های خودمان را به حریف تحمیل کردیم.


وی افزود: در اینگونه دیدارها باید زود به گل دست یافت که خوشبختانه در نیمه نخست به این مهم رسیدیم و این موضوع خیلی به ما کمک کرد.
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با اینکه تیم ملی با دو پیروزی متوالی به نوعی برای حریفان خط و نشان کشیده است، تصریح کرد: قبل از این هم گفته بودم که ما بازی به بازی پیش می رویم. با رسیدن به دو برد خوب، آماده دیدار روز چهارشنبه با عراق می شویم.
وی با اشاره به آخرین دیدار مرحله گروهی تیم ملی برابر عراق گفت: بازی با عراق همیشه حساس است و لازم نیست در مورد اهمیت این دیدار توضیح زیادی داد.
تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام ملت های آسیا 2019 به مصاف ویتنام رفت و با ارائه نمایشی مناسب به برتری دو بر صفر رسید تا با 6 امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کند.
این دیدار در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی و از گروه چهارم مسابقات و با قضاوت «محمد تقی الجعفری» سنگاپوری برگزار شد.
«سردار آزمون» هر دو گل این دیدار را برای تیم کشورمان به ثمر رساند.
ورزشی**9463**9029**3783**

افزودن نظر