کارلوس کی‌روش: نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص می‌کند/ بازیکنانم توقعات مرا برآورده کرده‌اند

کارلوس کی‌روش: نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص می‌کند/ بازیکنانم توقعات مرا برآورده کرده‌اند
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ویتنام فوتبال مثبتی بازی کرد و بازیکنان ما تلاش و پشتکار خوبی در بازی از خود نشان دادند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات، کارلوس کی روش پس از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل ویتنام گفت: امروز هر دو تیم برای صعود بازی و تلاش می کردند. البته آمار وجود دارد و تیم ایران در نیمه اول بالای 70 درصد مالکیت توپ داشت و حتی یک موقعیت گل هم به تیم حریف نداد. تیم ویتنام فوتبال مثبتی بازی کرد و بازیکنان ما تلاش و پشتکار خوبی در این بازی از خود نشان دادند.

نیمه اول باید 2 بر صفر یا 3 بر صفر به سود ما تمام می شد
وی در ادامه افزود: ما توانستیم عملکرد خوبی از خود در نیمه اول نشان دهیم و با توجه به عملکردمان باید این نیمه را با نتیجه 2 بر صفر یا 3 بر صفر به پایان می رساندیم.

ویتنام در نیمه دوم فقط یک ضربه به دروازه ما داشت
سرمربی تیم ملی ایران همچنین تصریح کرد: ما نتوانستیم نیمه نخست را با گل های بیشتر به پایان برسانیم و این باعث شد تا تیم ویتنام اعتمادبه نفس بیشتری پیدا کند و در نیمه دوم یک ضربه به دروازه ما داشت، البته این گویای همه چیز است، 90 دقیقه و یک ضربه! الان هم باید توجه ما به بازی بعد باشد.

نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص می کند
کی روش در مورد اینکه چه برنامه ای برای بازی با عراق که مهمترین دیدار ما در مرحله گروهی است دارد، گفت: این بازی برای ما مهمترین دیدار است و از امروز تمام تمرکز و فکر ما و حتی رؤیای ما متمرکز خواهد بود برای بازی با عراق. البته منتظر نتیجه دیدار امروز عراق و یمن هم خواهیم بود، نتیجه ای که استراتژی ما برای دیدار آینده را مشخص خواهد کرد. مطمئناً ما با تمام وجود تلاش خواهیم کرد افتخار و شخصیت برای تیم ملی به دست بیاوریم. ما امروز راجع به ایران و ویتنام صحبت می کنیم.

بازیکنانم توقعات مرا برآورده کرده اند، نگرش و تمرکز آنها ستودنی است
وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش ایران روند خوبی را در مسابقات طی می کند، گفت: مطمئناً همین طور است. ما در دو بازی گذشته هفت گل به ثمر رسانده ایم. بازیکنانم توقعات مرا برآورده کرده اند و من همیشه از آنها می خواهم یک فوتبال فشرده و در عین حال مدرن را به نمایش بگذارند. این اتفاقی که در تیم ما می افتد به ندرت شاهد آن در تیم های آسیایی هستید. شاید کشورهای مانند، امارات، قطر، عربستان و ایران به نحوی بازی نمی کنند که بازی را کنترل کنند. خط دفاع در این تیم ها بالا و نزدیک به خط هافبک بازی می کند. نگرش و تمرکز بازیکنان ستودنی است. البته در نیمه دوم کمی بازیکنان عصبی بودند و آن هم به این دلیل بود که می خواستند گل های دوم و سوم را به ثمر برسانند. فقط باید کمی با آرامش بیشتر بازی کنند و با دقت بالایی ضربه آخر بزنند.

ادامه دارد ...

افزودن نظر