توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870225

حسنی: تنیس روی میز امسال جام فجر نخواهد داشت

حسنی: تنیس روی میز امسال جام فجر نخواهد داشت
رئیس سازمان لیگ تنیس روی میز گفت: به دلیل نبود حامی مالی، امسال تنیس روی میز جام فجر نخواهد داشت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، حسنی: تنیس روی میز امسال جام فجر نخواهد داشتپیمان حسنی رئیس سازمان لیگ تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: امسال متاسفانه به خاطر شرایط مالی جام فجر تنیس روی میز نخواهیم نداشت.

فدراسیون تلاش کرد تا رایزنی هایی داشته باشد که بتواند حامی مالی برای این رقابت جذب کند، اما در نهایت نتوانست. برآورد مالی فدراسیون برای برگزاری جام فجر حدود ۳۰۰ میلیون تومان بود.

او درباره برگزاری لیگ تنیس عنوان کرد: تیم های شرکت کننده در لیگ بانوان و آقایان نسبت به دور های قبل افزایش داشته است. در چند سال گذشته لیگ آقایان و بانوان با ۶ تیم برگزار شده است و امسال آقایان با ۹ تیم و بانوان با ۸ تیم برگزار شد. بازیکنان تیم ملی بانوان در تیم های لیگ پراکنده پخش شدند و رقابت بین تیم های حاضر در لیگ بسیار نزدیک است و نمی توان پیش بینی کرد که چه تیمی در نهایت قهرمان می شود.

او افزود: در لیگ آقایان جزو تیم پتروشیمی بندر امام باقی تیم ها در یک سطح هستند و رقابت بین آن ها نزدیک است. رقابت بسیار خوبی بین بازیکنان لیگ دیده می شود. لیگ آقایان امسال نسبت به سال های گذشته متفاوت بود و بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار می شد، اما به خاطر مشکلات مالی فدراسیون تصمیم گرفت بازی ها را به صورت تجمعی برگزار کند. بازی ها به صورت چهار مرحله مقدماتی و دو مرحله پلی آف برگزار می شود. همچنین لیگ بانوان سال های گذشته به صورت متمرکز در دو مرحله و امسال در چهار مرحله برگزار می شود.

حسنی گفت: تیم منتخب ترکیه که در لیگ ایران شرکت کرد متشکل از نفرات اول و دوم رنکینگ تیم ملی بزرگسالان و جوانان است. این تیم رقابت بسیار نزدیکی با تیم های ایران دارد. به نوعی این مسابقات رقابت های بین المللی برای بازیکنانی که نمی توانند در مسابقات خارجی شرکت کنند محسوب می شد. مرحله بعدی لیگ آقایان ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه برگزار می شود.

او در پایان اظهار کرد:د در بخش بانوان قرار است تیم ملی بانوان در لیگ ترکیه بازی کند که هنوز تاریخ آن مشخص نیست. البته به تازگی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ترکیه تغییر کرد و باید در ادامه دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.


بیشتر بخوانید:

مبلغ قرارداد ملی پوش تنیس روی میز ایران فاش شد

مرحله دوم رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان

نصف جهان میزبان اولین مرحله لیگ تنیس روی میز بانوان


انتهای پیام/

اظهارات رئیس سازمان لیگ درباره برگزاری لیگ تنیس روی میز

تماشاخانه تصویر

{gallery}870225{/gallery}

افزودن نظر