تیم تکواندو بانوان گیلان مقام دومی خود در لیگ را حفظ کرد

تیم تکواندو بانوان گیلان مقام دومی خود در لیگ را حفظ کرد
رشت - تیم تکواندو بانوان بنیاد استان گیلان جایگاه دومی خود در رقابت های لیگ جوانان و بزرگسالان کشور جام کوثر را حفظ کرد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان هفته سیزدهم و چهاردهم از دور رفت مسابقات تکواندو لیگ جوانان و بزرگسالان بانوان کشور جام کوثر که عصر جمعه در تهران برگزار شد، تیم بنیاد گیلان با دو پیروزی متوالی در مکان دوم این جدول باقی ماند.


محسن سترگی افزود: بر این اساس تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان با این دو پیروزی ، با کسب 40 امتیاز و تفاضل 72 پس از تیم تکواندو بانوان لوازم خانگی کن 40 امتیازی و تفاضل 85 ، در رده دوم جدول این مسابقات قرار گرفت.
وی ادامه داد: در هفته سیزدهم این مسابقات، تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان مقابل آینده سازان لوازم خانگی کن قرار گرفت که در نهایت موفق شد حریفش را با نتیجه هشت بر صفر شکست دهد و در پایان این هفته نیز، مهسا پورمیرزا به عنوان فنی ترین بازیکن ، نیلوفر صفریان به عنوان برترین مربی و زهرا کریمی به عنوان بهترین داور از استان گیلان انتخاب شدند.
سترگی اضافه کرد: همچنین در هفته چهاردهم این رقابت ها ، تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان رو در روی تیم هیات شهرستان بهار قرار گرفت که در نهایت توانست حریفش را با نتیجه شش بر دو مغلوب کند و زهرا کریمی نیز از گیلان به عنوان برترین داور این هفته انتخاب شد.
در دیدارهای هفته سیزدهم و چهاردهم از چهاردهمین دوره رقابت‌های تکواندو لیگ جوانان و بزرگسالان بانوان کشور جام کوثر، 332 تکواندوکار در قالب 16 تیم به میزبانی خانه تکواندو در تهران با هم به رقابت پرداختند.
در مسابقات تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان کشور جام کوثر ، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
7285/2007

افزودن نظر