پیروزی ایران در نیمه نخست برابر ویتنام

پیروزی ایران در نیمه نخست برابر ویتنام
تیم ملی فوتبال ایران در نیمه نخست دیدار دوم خود در جام ملت های آسیا برابر ویتنام به برتری یک بر صفر دست یافت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ؛ تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 14 و 30 دقیقه و در دومین دیدار خود در جام ملت های آسیا 2019 به مصاف ویتنام رفته است.


این دیدار در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی و از گروه چهارم مسابقات و با قضاوت «محمد تقی الجعفری» سنگاپوری در حال برگزاری است.
کارلوس کی روش تیم ایران را با سه تغییر نسبت به دیدار گذشته روانه میدان کرده که وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان و سامان قدوس را جانشین رامین رضائیان، سیدمجید حسینی و مهدی ترابی شده اند.
ویتنام که در دیدار نخست برابر عراق با شکست سه بر 2 روبرو شده است، بازی امروز را شجاعانه آغاز کرد، اما توانی برای عبور از خط دفاع ایران نداشت.
تیم ایران نیز با توجه به کوتاه قامتی بازیکنان حریف، بیشتر به ارسال های توپ های بلند روی آورد.
در دقیقه 16 نخستین فرصت ایران با پاس «اشکان دژاگه» ایجاد شد که ضربه «سامان قدوس» را دروازه بان ویتنام مهار کرد.
تیم ایران پس از گذشت دقایقی بر سرعت بازی افزود تا بتواند از خط دفاعی حریف سخت کوش خود عبور کند.
ارسال های متعدد ایران در دقیقه 37 نتیجه داد و توپ ارسالی «اشکان دژاگه» را «سردار آزمون» به راحتی با ضربه سر به گل تبدیل کرد.
در نهایت نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به اتمام رسید تا تیم کشورمان در آستانه کسب دومین پیروزی و صعود قرار بگیرد.
**ترکیب ایران:
علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، وحید امیری، اشکان دژاگه، سامان قدوس، سردار آزمون و مهدی طارمی
**ترکیب ویتنام:
دانگ وان لام، دو دای مان، کوئه نگو های، بوی تین دانگ، دوان وان هائو، نگوین ترونگ، نگوین چون، پام دوک هوی، دو هوانگ دانگ، نگوین چوانگ های و پان وان دوک
ورزشی**3783**9129

افزودن نظر