سرمربی امید ایران: با قدرت در تورنمنت قطر شرکت می کنیم

سرمربی امید ایران: با قدرت در تورنمنت قطر شرکت می کنیم
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با قدرت در مسابقات چهارجانبه قطر حضور پیدا می کنیم و به دنبال کسب نتایج مطلوبی در این رقابت ها خواهیم بود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛«زلاتکو کرانچار» در آستانه حضور تیم امید ایران در تورنمنت قطراظهار داشت: بعد از تمرینات خوبی که در تهران انجام شد آماده ترین نفرات را انتخاب کرده ایم تا با قدرت در مسابقات چهارجانبه قطر حضور یابیم و به طور حتم به دنبال کسب نتایج مطلوبی در این رقابت ها خواهیم بود.


او افزود: ما تا امروز بازی های تدارکاتی بسیار خوب و مفیدی را پشست سر گذاشته ایم. برابر عمان در خانه این کشور پیروز شدیم ، سپس در دو مسابقه سوریه را مغلوب کردیم و برابر اردن در یک بازی پرفشار به تساوی رسیدیم. یکی از اهداف این است که روند کسب نتایج مطلوب را دنبال کنیم و شکست ناپذیری تیم همچنین پیروزی در مسابقات دوستانه ادامه پیدا کند.
کرانچار خاطرنشان ساخت:نفرات بسیار خوبی در تمامی پست ها در اختیار داریم با این وجود بهترین و آماده ترین بازیکنان را جهت حضور در این مسابقات انتخاب کردیم. این تورنمنت برای ما یک چالش جذاب خواهد بود که با فرم مسابقات مقدماتی برگزار می شود.
سرمربی تیم امید ایران در پایان گفت: بعد از قطر به مسابقاتی فکر می کنیم که احتمالا بهمن ماه در آسیای میانه برگزار می شود و با این رقابت ها می توانیم پیش از آغاز مسابقات چهارجانبه تهران به بالاترین سطح آمادگی مورد انتظار برسیم.
ورزشی**م.ت**9118

افزودن نظر