روزنامه الوئام عربستات: تیم ملی ایران شایسته قهرمانی آسیاست

روزنامه الوئام عربستات: تیم ملی ایران شایسته قهرمانی آسیاست
روزنامه الوئام عربستان در گزارشی با مقایسه تیم ملی فوتبال ایران و ویتنام نوشت: تیم ایران به دلیل داشتن بازیکنان سرشناس و آمادگی جسمانی و عملکرد خوب بازیکنان آن یکی از مدعیان اصلی هفدهمین دوره جام ملت های آسیا به شمار می رود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، روزنامه الوئام عربستان در گزارشی درباره بازی امروز تیم ملی ایران و ویتنام نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا، امروز در استادیوم «آل نهیان» به مصاف تیم ملی ویتنام خواهد رفت.


ایران یکی از مدعیان قدرتمند قهرمانی جام ملت های آسیا به شمار می رود و اگر بتواند در رقابت با تیم ملی ویتنام به پیروزی برسد و سه امتیاز بازی را کسب کند صعود این تیم به مرحله بعد قطعی خواهد شد. این در شرایطی است که تیم ملی ویتنام ماموریت سختی را در بازی امروز خواهد داشت و راه این تیم برای راهیابی به مرحله دوم بازی ها بسیار دشوار است.
امتیازهای بسیاری سبب شده است که کفه ترازوی ایران در برابر تیم جوان ویتنام سنگین تر باشد. آرمان های دو تیم در این بازی متفاوت است. تیم ملی ایران تلاش می کند با کسب سه امتیاز این بازی صعود خود از گروه چهارم را قطعی سازد و جواز حضور زودهنگام در این مرحله را کسب کند. این در حالی است که تیم ملی ویتنام به دنبال پیروزی یا حداقل تساوی است تا بتواند امید خود را پیش از بازی با یمن زنده نگه دارد.
تیم ملی ایران در گروه خود با پیروزی پنج بر صفر بر تیم ملی یمن برای دیگر رقبای خود خط و نشان کشید و اکنون برای تیم ملی ایران مهم آن است که با پیشی گرفتن از تیم ملی عراق به مرحله بعدی راه یابد. محاسبات ایران در این دوره از بازی ها متفاوت است و این کشور برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کند. زیرا این تیم شایستگی عنوان قهرمانی را دارد و مهارت بازیکنان این تیم و قدرت عالی بازیکنان آن و شرایط جسمانی و عملکرد خوب بازیکنان این تیم سبب شده است که آنان شایستگی دستیابی به عنوان قهرمانی را داشته باشند.
همه شاخص ها نشان می دهد که تیم ملی ایران در این دوره از رقابت ها به برتری خواهد رسید. تیم ملی ایران بر روی خط دفاعی یکپارچه و خط هجومی قدرتمند خود حساب باز کرده است. در مقابل، تیم ملی ویتنام دارای مهارت کمتری در مقایسه با ایران است. تیم ملی این کشور بر جوان گرایی و برگزاری بازی های خوب باشگاهی تکیه کرده است. وجود عنصر جوان گرایی سبب شده است که این تیم امید به خلق شگفتی را در این دوره از بازی ها را داشته باشد. بازیکنان تیم ملی ویتنام با وجود شکست در برابر عراق در آخرین دقیقه بازی موفق شدند بازیکنان عراق را در این بازی با دردسرهای بسیاری روبرو سازند. پیش بینی می شود که تیم ملی ویتنام همان سبک بازی با عراق را در بازی با ایران ادامه دهد و با شناختی که مربی این تیم از توان بازیکنان ایران دارد بر روی خط دفاعی خود متمرکز شود.
ورزشی **9278**2024

افزودن نظر