دردسر تازه برای رونالدو؛ تست DNA

تست DNA رونالدو بخاطر پرونده تجاوز رونالدو و کاترین در حال رقص

تست DNA رونالدو بخاطر پرونده تجاوز  رونالدو و کاترین در حال رقص
پلیس امریکا از رونالدو درخواست کرده است که برای پرونده تجاوز وی به کاترین مایورگا تست DNA انجام دهد

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، طبق گزارش منتشره در روزنامه وال استریت ژورنال، نیروهای پلیس آمریکا از کریس رونالدو خواسته اند تا تست DNA بدهد تا بدین ترتیب بتوانند اطلاعات بیشتری درمورد اتهام تجاوز این ستاره پرتغالی به خانم کاترین مایورگا به دست بیاورند.

بدین ترتیب رونالدو باید طبق دستور پلیس لاس وگاس تست DNA بدهد تا بدین ترتیب دادگاه بتواند راحت تر درمورد اتهام وارده به رونالدو مبنی بر تجاوز به خانم مایورگا تصمیم گیری کند. بدین ترتیب این پرونده وارد فاز جدیدی خواهد شد.
چند ماه پیش بود که خانم کاترین مایورگا، اعلام کرد که در تابستان سال 2009 مورد تجاوز ستاره پرتغالی قرار گرفته و در همان زمان هم شکایتی در همین راستا تدوین کرده بود ولی بعد از چند ماه مذاکره و رایزنی، رونالدو به او مبلغ 375 هزار دلار بابت حق السکوت پرداخت کرده بود تا در این رابطه صحبتی نکند. اما در سال گذشته میلادی، او در گفتگو با روزنامه ای آلمانی از این ماجرا پرده برداشت.

گویا دستور پلیس آمریکا به سیستم قضایی ایتالیا منتقل شده و کریس رونالدو باید هرچه سریعتر آزمایشهای مربوطه را پشت سربگذارد. تا به این لحظه پیتر کریستینسن، وکیل کریس رونالدو واکنشی نسبت به این درخواست نشان نداده است. در طول این مدت، کریس رونالدو بارها این اتهام را تکذیب کرده است.

روز گذشته بود که جاسمین لنارد، نامزد سابق کریس رونالدو با انتشار چند توئیت پی در پی، این ستاره پرتغالی را به باد انتقاد گرفت و کریس را بیمار روانی و دروغگو خواند.


رونالدو و کاترین مایورگا در سال 2009

رونالدو و کاترین مایورگا در سال 2009


افزودن نظر