صعود تیم فوتسال سفیدرود به دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم

صعود تیم فوتسال سفیدرود به دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم
رشت - تیم فوتسال سفیدرود آستانه اشرفیه با برتری مقابل صبا شهر تهران، به دور دوم مسابقات فوتسال دسته دوم کشور صعود کرد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، بازی را به تساوی کشاند.


در ادامه تیم سفیدرود در دقیقه 38 توسط ایمان عزتی دومین گل خود را به ثمر رساند که به دنبال آن تیم صبا شهر تهران توسط ابوالفضل شکرانی توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
بازیکنان سفیدرود آستانه اشرفیه در دقایق پایانی بر شدت حملات خود افزودند و در نهایت در ثانیه های پایانی هاشم میرحسینی توانست گل برتری این تیم را مقابل میهمان تهرانی به ثمر برساند و صعود این تیم آستانه ای را در این دوره از مسابقات قطعی کند.
تیم سفیدرود آستانه اشرفیه با پیروزی در این دیدار با کسب 20 امتیاز ( شش برد، دو تساوی و دو باخت) با تفاضل گل کمتر بعد از تیم شهروند گلوگاه در رده دوم گروه یک مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور قرار گرفت.
سفیدرود آستانه اشرفیه در گروه یک این دوره از مسابقات ، با تیم های شهرداری صبا شهر تهران، شهروند گلوگاه ، عقاب لنگرود ، حسین زاده آمل و امید مرزن آباد به رقابت پرداخت.
در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، 36 تیم در شش گروه شش تیمی با هم به رقابت پرداخته و پس از اتمام بازی های دور رفت و برگشت ، دو تیم برتر از هر گروه به مراحل بعدی صعود می کنند. تیم های صعود کننده در مرحله اول این مسابقات نیز در دو گروه شش تیمی به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت تیم های اول و دوم هر گروه ، مسابقات مراحل پایانی را به انجام می رسانند.
آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان واقع است.
7287/2007

افزودن نظر