اسلامی: تنها مشکل آویژه، کمبود تجربه است

اسلامی: تنها مشکل آویژه، کمبود تجربه است
سرمربی تیم شیمیدر تهران گفت: بازی راحت و بی‌استرسی را انجام دادیم اما نباید فراموش کنیم که تنها مشکل آویژه‌صنعت، کمبود تجربه است.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، محمدرضا اسلامی در خصوص برد تیمش مقابل آویژه صنعت مشهد اظهارکرد: ابتدا باید بگویم که سفر به شمهد برای من و بازیکنانم، سفری معنوی در کنار ورزش بود و بازی بی‌استرسی که در مقابل تیم مشهدی به نمایش گذاشتیم به واسطه انرژی مثبتی بود که نسبت به حضور در مشهد گرفته‌بودیم.

وی افزود: تیم آویژه مشهد، بسیار خوب و جوان است که تقریبا تمام تکنیک‌ها را خوب در زمین انجام می‌دهد، اما تجربه‌اش کم است. آویژه کادرفنی و بازیکنان جوانی دارد که تلاش می‌کنند. امیدوارم مسئولان از این تیم حمایت کنند تا نماینده خراسان در لیگ بماند چراکه در سال‌های آتی، جوانان تیم آویژه حرف زیادی برای گفتن دارند و برای سوپراستار شدن نیاز به زمان دارند.

سرمربی تیم شیمیدر تهران ادامه داد: با توجه به اینکه عمده بازیکنان حریف جوان بودند و تنها چند بازیکن باتجربه داشتند، تصمیم گرفتیم در بازی امروز بیشتر به جوان‌های تیم بازی بدهیم و بازیکنان باتجربه کمتر به میدان بروند. به بازیکنان باتجربه و اصلی، صرفا برای اینکه در شرایط مسابقه باقی بمانند، برای دقایقی کوتاه بازی دادم. با وجود فاصله امتیازات نه چندان کم میان آویژه و شیمیدر، بازی زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد بودیم.

اسلامی درخصوص پیش‌بینی‌اش از ادامه لیگ هم گفت: بازی به بازی برنامه‌ریزی می‌کنیم، هدف‌گذاری می‌کنیم و از الان برای لیگی که قرار است تا 4 ماه آینده ادامه داشته باشد، نمی‌توان برنامه‌ریزی قطعی کرد اما دورنمایی برای تیم در نظر داریم. با توجه به شرایط تیم، تمرین و از همه مهمتر همدلی بازیکنان، امیدوارم در انتهای لیگ به موفقیتی که مدنظرمان است دست پیدا کنیم.


انتهای پیام

افزودن نظر