توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/753629

توضیحات سرپرست ورزش شهرداری در مورد کمک میلیاردی به یک هنرپیشه

توضیحات سرپرست ورزش شهرداری در مورد کمک میلیاردی به یک هنرپیشه
سرپرست ورزش شهرداری در مورد شایعه کمک میلیاردی به یکی از ستاره‌های سینما و کارگردان فیلم سردار آزمون توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، توضیحات سرپرست ورزش شهرداری در مورد کمک میلیاردی به یک هنرپیشه؛ محمد صادق حسنی سرپرست ورزش شهرداری در مورد بیلبورد اهدایی به بهاره افشاری کارگردان فیلم مربوط به اسب سردار آزمون در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اذعان داشت:

ما برای اکران فیلم بهاره افشار( کارگردان فیلم سریک با مضمون اسب سردار آزمون) سالنی را در اختیار آنها قرار دادیم تا مراسم افتتاح اکران فیلم در آن برگزار شود ضمن اینکه آنها درخواست کردند که برای تبلیغ فیلم آنها را حمایت کنیم اما بحث عدد و رقم مطرح نیست وخدا می داند قصه کمک 20 میلیاردی از کجا آمده است چرا که مااز سردار به عنوان یک ورزشکار ارزشی حمایت کردیم و وظیفه ذاتی خود می دانیم که در راه مرام ورزشکاری و حمایت از ورزشکاران قدم برداریم وهر گونه کمک مالی و عدد و رقم در این باره کذب است.


بیشتر بخوانید:

سردار آزمون تصادف کرد+ تصاویر
واکنش جالب سردار آزمون پس از سانحه تصادف با خودروی میلیاردی اش!


انتهای پیام /

اهدای بیلبورد 20 میلیاردی به بهاره افشاری

تماشاخانه تصویر

{gallery}753629{/gallery}

افزودن نظر