ترابی: شگفتی سازی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ اهمیت دارد

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت:مهم نیست کدام بازیکنان در جام جهانی بازی می‌کند بلکه مهم این است که تیم ملی شگفتی ساز شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ترابی: شگفتی سازی تیم ملی در جام جهانی اهمیت دارد؛ مهدی ترابی هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی بیان کرد: شرایط خوب است و کم کم تمام بازیکنان به اردو اضافه می شوند. امیدوارم اردوی آماده سازی خوبی داشته باشیم و با آمادگی کامل به جام جهانی برویم.

او درباره رقابت سنگین بین ۳۵ بازیکن دعوت شده به تیم ملی گفت: مهم نیست کدام بازیکنان در جام جهانی بازی می کند بلکه مهم این است که تیم ملی در جام جهانی شگفتی ساز شود.

ترابی درباره دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان اظهار داشت: بدون شک دیدار با ازبکستان برای آمادگی تیم ملی تاثیر دارد که کی روش آن را در نظر گرفته است. تجربه بین المللی کمک می کند تا بازیکنان با ایده های سرمربی تیم ملی آشناتر شوند.

او خاطرنشان کرد: شرایط تیم ملی نسبت به ابتدای تمرینات بهتر شده است و بازیکنان با تمریناتی که کی روش در نظر می گیرد از نظر بدنی و روحی آماده می شوند و امیدوارند بهترین عملکرد را داشته باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره احتمال ادامه حضورش در سایپا بیان کرد: یک سال دیگر با سایپا قرارداد دارم، اما پس از جام جهانی درباره این موضوع تصمیم می گیرم.

انتهای پیام/

اظهارات مهدی ترابی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال

افزودن نظر