ساعی: برای همکاری با فدراسیون تکواندو تصمیمی نگرفته‌ام

عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک روز دوشنبه درباره حضورش در مدیریت تیم های ملی تکواندو گفت که هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، هادی ساعی که در حاشیه اعطای نشان برترین کماندار معلول جهان به زهرا نعمتی با خبرنگاران گفت وگو می کرد، گفت: جلسات متعددی با سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو داشتم اما هنوز برای قبول مدیریت تیم های ملی تکواندو به نتیجه ای نرسیدم.


نماینده کمیسیون ورزشکاران در هیات اجرای کمیته المپیک به اهداف تشکیل این کمیسیون اشاره کرد و اظهار داشت: این کمیسیون با حضور ورزشکاران و قهرمانان برنامه های مختلفی را در حوزه ورزشکاران انجام می دهد. اردوهای تیم ملی را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم و یکی از اقداماتی که در این کمیسیون در حال انجام است برنامه ریزی برای هفته کمیته ملی المپیک است.
وی تصریح کرد: این مسئولیت از سوی کمیته ملی المپیک به این کمیسیون واگذار شد و اعضای این کمیسیون برنامه های خود را برای هفته المپیک که در تیر ماه برگزار می شود، ارایه کردند.
ساعی خاطرنشان کرد: قرار است از هفته آینده اعضا در اردوهای مختلف تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیا شرکت و با ورزشکاران گفت وگو کنند تا اگر مشکلی هست مطلع شوند.
وی افزود: تلاش می کنیم تا در این بازدید مسایل و مشکلاتی که در اردوهای مختلف وجود دارد را با کمیته ملی المپیک برطرف سازیم.
ورزشی **9118**9250**1597

افزودن نظر