تنها 10 درصد قرارداد بازیکنان بانوان استقلال خوزستان پرداخت شد

تنها 10 درصد قرارداد بازیکنان بانوان استقلال خوزستان پرداخت شد
اهواز - سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت:به رغم پایان یافتن مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور تا کنون تنها 10 درصد قرارداد بازیکنان بانوان استقلال خوزستان پرداخت شده است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، فروزان سلیمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این در حالی است که رقم قراردادهای بازیکنان ما نسبت به تیم های دیگر بسیار ناچیز است.


سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان بیشترین مبلغ قرارداد یک بازیکن تیمش را 50 میلیون ریال دانست و گفت: با توجه به این که شب عید است انتظار داریم که مسئولان باشگاه حق الزحمه بازیکنان را پرداخت کنند.
وی عنوان کرد:رقابت بین تیم های بی بضاعت و مرفه باعث ایجاد عدم تعادل در رقابت های امسال شد که انتظار می رود در لیگ سال آینده شاهد این گونه مسائل نباشیم.
سلیمانی با اشاره به این که لیگ امسال در سطح کیفی خوبی برگزار شد افزود: بی شک بازی کردن مقابل تیم هایی که از بازیکنان مطرح برخوردارند و از مدت ها قبل از آغاز مسابقات به تمرین مشغول بودند، بسیار سخت است.
وی با بیان این که تیمش سه روز قبل از شروع رقابت ها بسته شد افزود: این موضوع باعث شد که از لحاظ فنی و جسمی بسیار متضرر شویم و نتوانیم آن گونه که باید نتیجه گیری کنیم.
سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به این که در این فصل نوسان زیادی داشته و بسیار سختی کشیدیم افزود: هدفمان در ابتدای لیگ کسب عنوان هشتم و نهم بود و قصد داشتیم تنها در لیگ بمانیم که خوشبختانه این امر محقق شد و سهمیه استان در لیگ برتر حفظ شد.
وی با بیان این که نیم فصل اول مسابقات برای بازیکنان ما تنها حکم تجربه کسب کردن را داشت افزود: بسیاری از بازی های نیم فصل اول را از روی کم تجربگی از دست دادیم و معتقدم برای حضور در رقابت های فصل آینده نیاز به کار بیشتری داریم.
سلیمانی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه در فصل آینده تیم داری خواهد کرد افزود: مسئولان باشگاه تمایل به حفظ تیم دارند اما اگر نخواهند تیم داری کنند سهمیه استان باقی است و با حمایت مسئولان استان می توان تیم داری کرد.
به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب پالایش گاز ایلام شدو در مکان دهم جای گرفت تا در جمع تیم های لیگ برتری باقی بماند.
9879/6064

افزودن نظر