فرزاد حاتمی: کارمان برای صعود به مرحله حذفی دشوار شد

فرزاد حاتمی: کارمان برای صعود به مرحله حذفی دشوار شد
«فرزاد حاتمی» مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: امروز بازی خوبی مقابل تیم الجزیره امارات برگزار کردیم، اما متاسفانه با توجه به کسب نتیجه ای که در این دیدار بدست آمد، کارمان برای صعود به مرحله حذفی این رقابت ها دشوار شد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، حاتمی پس از کسب تساوی یک بریک برابر تیم الجزیره امارات که در ورزشگاه یادگار امام تبریز به دست آمد، با انتقاد از شرایطی که تیم حریف در این دیدار ایجاد کرد، افزود: بازیکنان حریف در این دیدار بسیار وقت کشی و جریان واقعی بازی را متوقف کردند.


وی افزود: امروز در حالیکه هواداران از این دیدار به نحو مطلوب استقبال کرده بودند، اما ما با نتیجه بدست آمده شرمنده هواداران شدیم.
مهاجم گلزن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد: برای صعود ازاین مرحله باید هر سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب می کردیم اما با این نتیجه کار ما به اما و اگر کشیده شد.
حاتمی با بیان اینکه چنانچه هر دو بازی بعدی خود در این گروه را نیز ببریم، باز هم صعود مان قطعی نیست، عنوان کرد: شرایط سایر تیم ها در این گروه از ما بهتر است و اگر در دو دیدار آینده نیز پیروز شویم، باید در انتظار نتایج سایر بازی ها بمانیم.
وی همچنین اظهار داشت: در این رقابت ها بازی های خوبی انجام دادیم و در بازی هایی که شکست خوردیم، لایق باخت نبودیم.
وی اضافه کرد: در دیدار امروز نیز تیم الغرافه تنها یک حمله بر روی دروازه ما داشت و آن یک موقعیت هم تبدیل به گل شد.
حاتمی تاکید کرد: چنانچه شانس با ما یار باشد، می توانیم به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کنیم که البته کار دشواری است.
تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه رقابت های دور بر گشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز(سه شنبه) با نتیجه تساوی یک بریک برابر تیم الجزیره امارات متوقف شد و صعودش به مرحله بعدی این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرارگرفت.
تراکتورسازی هم اکنون با کسب دو امتیاز در قعر جدول رده بندی گروه A این رقابت ها قرار دارد.
ورزشی.**9144**1368

افزودن نظر