دست نشان: به صعود امیدوارم / مسئولان از ملوان حمایت کنند

دست نشان: به صعود امیدوارم / مسئولان از ملوان حمایت کنند
انزلی - سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه به صعود ملوان به لیگ برتر امیدوارم، تاکید کرد: مسئولان شهری، استانی و حتی کشوری باید برای رفع مشکلات ملوان به کمک این تیم پرطرفدار شمال کشور بشتابند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مرتکب نشدند.


وی با اشاره به اینکه ملوان در دور رفت امتیازات بسیاری را از دست داد، افزود: وقتی تیم بزرگی مثل نساجی را توانستیم از پیش رو برداریم، پس می‌توانیم هر تیم دیگری را هم با شکست بدرقه کنیم.
دست نشان با بیان اینکه تیم نساجی تیمی منسجم و پرمهره بود، تصریح کرد: بازیکنان ملوان نشان دادند در صورت توجه به آنان، می توان به آینده امیدوار بود .
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی یادآور شد: خط دفاع ملوان، اجازه موقعیت سازی به حریف را نداد و علاوه بر آن بازیکنانم در خط هافبک و حمله خوب درخشیدند.
دست نشان با اظهار تشکر از حمایت های همه جانبه هواداران ملوان از تیم محبوبشان در هر شرایط جوی گفت: هر تیمی باید از امتیاز میزبانی استفاده کند و یقینا حمایت همه جانبه هواداران باعث می شود بازیکنان نیز با همه وجود، بازی خود را ارائه دهند و با این ترتیب می توانیم به لیگ برتر صعود کنیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا داوود مهابادی سرمربی تیم نساجی مازندران پس از باخت در برابر تیم ملوان بندرانزلی دچار افت شدید فشار شد و دستیار خود را به کنفرانس خبری فرستاد.
در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان، تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان نساجی مازندران بود که در نهایت توانست تیم میهمان را با نتیجه 3 بر صفر و با شکست راهی خانه کند.

افزودن نظر