از موقعیت های ایجاد شده بهترین استفاده را بردیم

از موقعیت های ایجاد شده بهترین استفاده را بردیم
انزلی-سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: بازیکنان تیمم توانستنداز موقعیت‌های خطرناک ایجاد شده بر روی دروازه ملوان بهترین استفاده را ببرند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، وینگو بگوویچ غروب سه شنبه در نشست خبری پس از تساوی ارزشمند تیمش برابر ملوان بندرانزلی اظهار کرد: بازیکنان تیمم بازی خوبی را در مقابل ملوانان به نمایش گذاشتند.


وی افزود: بازیکنان گل گهر در زمین نامناسب ورزشگاه تختی بازی خوبی را ارائه کردند و البته تیم ملوان نیز با ارسال توپ‌های بلند قصد استفاده از اشتباهات مدافعان گل گهر را داشت.
بگوویچ با اشاره به اینکه بازیکنان گل گهر از موقعیت های به دست آمده بر روی دروازه تیم حریف بهترین استفاده را کردند تاکید کرد: ملوانان نیز از اشتباهات مدافعان گل گهر توانستند به گل برسند.
وی با بیان اینکه رقابت در لیگ دسته اول بسیار سخت است خاطر نشان کرد: با توجه به توانایی بالای تیم های حاضر در جام آزادگان از نظر من هفت تیم از لیگ دسته یک فوتبال ایران می توانند به راحتی در رقابت های لیگ برتر کشور با سایر تیم ها رقابت کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان عصر امروز در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان تیم ملوان بود که در نهایت توانست با گل دقیقه 80 محمد غلامی بازی باخته را به تساوی بکشاند و با 18 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار بگیرد.
تیم گل گهر سیرجان در ادامه رقابت ها و در هفته چهاردهم، روز سه شنبه 30 آبان ماه میزبان تیم راه آهن تهران است.

افزودن نظر