سرمربی پارس جنوبی: برای کسب سه امتیاز وارد تبریز شدیم

سرمربی پارس جنوبی: برای کسب سه امتیاز وارد تبریز شدیم
تبریز- سرمربی فوتبال تیم پارس جنوبی گفت: به امید پیروزی و کسب سه امتیاز بازی فردا مقابل تراکتورسازی وارد تبریز شدیم و امیدوارم بازیکنانم این امید را دست یافتنی تلقی کنند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی و پارس جنوبی جم با ابراز خوشحالی از حضور دوباره خود در تبریز افزود: فردا بازی سختی مقابل تیم بزرگ تراکتور داریم زیرا از یک طرف این تیم بازیکنان یک دست و جوان و هماهنگ دارد و از طرف دیگر سرمربی توانمندی همچون گل محمدی و حسنی این تیم را هدایت می کنند.


وی خاطرنشان کرد: در تعطیلات دو هفته ای اردوهای خوبی برگزار کردیم و به همین منظور جا دارد از مدیریت باشگاه پارس تشکر و از حمایت هایشان که توانستیم خودمان را به صدر جدول لیگ برتر برسانیم تقدیر کنم.
وی با اشاره به میانگین سنی بازیکنان تیم پارس که بین 24 تا 25 سال است، اظهارکرد: با اینکه تیم جوانی هستیم و بازیکن ملی پوش داخلی در تیم پارس نداریم و برای اولین بار در لیگ برتر حضور یافته ایم ولی مطمئن هستم بازیکنانی که به این دلایل به تیم ما ملحق نشدند اکنون با دیدن موفقیت تیم و کسب جایگاه اولی جدول، تاسف می خورند.
سرمربی تیم پارس گفت: هیچ کس از تیم ما انتظار قهرمانی و کسب صدر جدولی را نداشت اما بازیکنان تیم به واقع فعل ما می توانیم را صرف کردند.
تیم پارس جنوبی جم با 18 امتیاز در صدر و تراکتور سازی با 10 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارند.

افزودن نظر