بهتر است لیگ را با ۸ تیم اما منظم برگزار کنیم

عطایی: فضای مسابقه عادی نبود/تیم را یک‌هفته در برزخ نگه داشتیم

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: از ابتدای هفته تا نیم ساعت قبل از شروع بازی نمی دانستیم باید با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی کنیم و اصلا قرار است مسابقه ای برگزار شود یا نه.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله درباره این مسابقه اظهار داشت: فضای مسابقه با شرایط عادی همخوانی نداشت. از ابتدای هفته تا نیم ساعت قبل از شروع بازی نمی دانستیم باید با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی کنیم و اصلا قرار است مسابقه ای برگزار شود یا نه. این مسئله نظم تیم ما را به هم می زد و بازیکنان را هم بی انگیزه می کند. تیم را یک هفته در برزخ نگه داشتیم.
وی ادامه داد: برای ما که صحبت از والیبال با کیفیت ملی خود می کنیم و می خواهیم در المپیک بعدی به نیمه نهایی برسیم، چنین اتفاقی قشنگ نیست.
عطایی گفت: وقتی پروتکل پیش از مسابقه اجرا می شد، فقط شش بازیکن پارسه روی خط ایستاده بود. اگر عکس های این اتفاق در جهان پخش شود اعتبار والیبال کشورمان را زیر سوال می برد.
سرمربی کاله خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاق دیگر در والیبال ایران تکرار نشود و باشگاه هایی که چنین پیشینه و نگرشی دارند اصلا وارد لیگ نشوند. اگر لیگ را با شرکت هشت تیم اما منظم برگزار کنیم خیلی خیلی بهتر است.
وی افزود: وقتی درباره والیبال حرف می زنیم به آن افتخار می کنیم و می گوییم بهترین تیم در میان ورزش های گروهی ماست اما این اتفاقات زیبنده والیبال ما نیست.

انتهای پیام/آ

افزودن نظر