تمرین استقلال با ۵ غایب

تیم فوتبال استقلال تمرین امروز خود را در ورزشگاهی برگزار کرد که قرار است دو روز دیگر در آن به مصاف نفت تهران برود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 امروز تمرین خود را در ورزشگاه تختی برگزار کرد. استقلالی ها که دو روز دیگر باید در ورزشگاه تختی به میدان بروند برنامه های خود را برای آشنایی با شرایط زمین روز مسابقه در ورزشگاه پیر شرق تهران برگزار کردند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان بعد از دویدن، زیر نظر چینی به کارهای بدنی مشغول شدند.این در حالی بود که استیو جونز دوباره مثل روزهای گذشته از گوشه ای از زمین نظاره گر تمرینات استقلال شد. مسئولان استقلال در تلاش هستند تا با حل مشکلات استیو جونز شرایط سفر وی به کشورش را فراهم کنند.

*بختیار رحمانی،امین حاج محمدی،هرائیر مگویان، میثم مجیدی و جابر انصاری نفراتی بودند که در تمرین امروز حضور نداشتند. جابر انصاری به دلیل آسیب دیدگی در تمرین امروز حاضر نبود اما دلیل غیبت مگویان و رحمانی که روز گذشته در کمپ حجازی با این تیم تمرین کردند مشخص نبود.

*در حالی که گفته می شود فرشید اسماعیلی به دلیل محرومیت یکی از غایبان استقلال در بازی با نفت تهران است اما سایت سازمان لیگ حرفه ای نام این بازیکن را در بین اسامی محرومان هفته شانزدهم قرار نداده است.

*نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان شدند.

* روزبه چشمی با پشت سر گذاشتن دوران آسیب دیدگی مثل ووریا غفوری از روحیه مناسبی برخوردار است.

* قبل از شروع تمرین امروز کادر فنی و برخی از بازیکنان استقلال در خصوص مراسم شب گذشته بهترین های دنیا و انتخاب مرد سال فوتبال جهان با هم صحبت می کردند.

* با وجود آلودگی هوای تهران باد نسبتا شدیدی به هنگام برگزاری تمرین استقلال می وزید.

*در بخش اول برنامه های تاکتیکی بازیکنان در گروه های 4 نفره با دروازه های کوچک فوتبال بازی کردند.

*در بخش بعد بازیکنان در دو تیم فوتبال درون تیمی انجام دادند.در این بخش خود منصوریان هم در دادن برخی پاس ها به دو تیم کمک می کرد.

*دروازه بانان تیم فوتبال استقلال امروز در گوشه ای از زمین زیر نظر بابازاده تمرین کردند.

*آخرین تمرین استقلال فردا در کمپ زنده یاد حجازی برگزار می شود و آبی پوشان روز پنجشنبه در هفته شانزدهم به مصاف نفت تهران خواهند رفت.

افزودن نظر