جدال سایپا با تیم بدون سرمربی شهرداری ارومیه در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال

مهم ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر والیبال میان شهرداری ارومیه و ساپیا تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال چهارشنبه ۲۲ دی با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم ترین دیدار شهرداری ارومیه در خانه خود پذیرای سایپا است.

شهرداری ارومیه با ۳۰ و سایپا با ۲۸ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول رده بندی قرار دارند. ارومیه بدون تراویسا تلاش می‌کند با برتری برابر سایپا رده سوم خود را حفظ کند. تیم سایپا هم که در اکثر هفته ها در رده سوم رده بندی قرار داشت می‌خواهد با شکست ارومیه‌ای ها در خانه خود این رده را پس بگیرد.

پارسه تهران هم که ۲۴ ساعت از لیگ کنارگذاشته شد اما با تصمیم فدراسیون به لیگ برگشت در خانه والیبال تهران و از ساعت ۱۵ با کاله مازندران دیدار می‌کند. کاله با پیروزی در بازی عقب افتاده خود با شهرداری تبریز موفق شد به رده نهم جدول صعود کند و جای صالحین را در این رده بگیرد تا به صعود به پلی‌آف امیدوار باشد.

هاوش گنبد قعر نشین لیگ برتر درخانه خود به مصاف صالحین ورامین می‌رود. صالحین ورامین فرهاد نفرزاده را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده اما در صورت بازگشت پارسه به لیگ این مربی نمی تواند در این تیم فعالیت کند و باید به تیم خود برگردد. این بازی از ساعت ۱۶ در سالن المپیک گنبد برگزار می‌شود و تیم میزبان هم که با تغییر سرمربی خود و آمدن محمدی راد بازی‌های بهتری ارائه داده است تلاش می‌کند از قعر جدول فاصله بگیرد.

پیکان در خانه والیبال رودر روی شاگردان عادل بناکار در شهرداری تبریز قرار می‌گیرد. شاگردان بناکار می‌خواهند در هفته های باقی مانده لیگ رده هشتم خود را حفظ کنند و به پلی‌آف برسند.

در آخرین بازی هفته نیز تیم بانک سرمایه از ساعت ۱۷:۳۰ دریزد به مصاف خاتم اردکان می‌رود. بانکی‌ها به همراه پیکان صعود خود را به مرحله پلی‌آف قطعی کرده اند و از این پس برای کسب رده نخست جدول تلاش می‌کنند. بانک سرمایه با ۳۸ امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب کننده پیکان در صدرجدول رده بندی لیگ است.

برنامه هفته هفدهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۲ دی

پارسه تهران – کاله مازندران ساعت ۱۵ خانه والیبال

شهرداری ارومیه – سایپا ساعت ۱۶ سالن غدیر ارومیه

هاوش گنبد – صالحین ورامین ساعت ۱۶ سالن المپیک گنبد

عمران ساری – شهرداری اراک ساعت ۱۶ سالن حسینی ساری

پیکان تهران – شهرداری تبریز ساعت ۱۷ خانه والیبال

خاتم اردکان – بانک سرمایه ساعت ۱۷:۳۰ سالن آیت‌الله خاتمی یزد

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تا پایان هفته شانزدهم:
۱- پیکان تهران ۳۹ امتیاز
۲- بانک سرمایه ۳۸ امتیاز
۳- شهرداری ارومیه ۳۰ امتیاز
۴- ساپیا تهران ۲۸ امتیاز
۵- پارسه تهران ۲۶ امتیاز
۶- عمران ساری ۲۰ امتیاز
۷- خاتم اردکان ۲۰ امتیاز
۸- شهرداری تبریز ۲۰ امتیاز
۹- کاله مازندران ۱۹ امتیاز
۱۰- صالحین ورامین ۱۷ امتیاز
۱۱- شهرداری اراک ۱۵ امتیاز
۱۲- هاوش گنبد ۱۰ امتیاز


انتهای پیام

افزودن نظر