توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1327356

عملیات نجات تراکتور با حضور ۳ کاپیتان

تیم فوتبال تراکتور با بازگشت دژاگه و رفع محرومیت شجاعی شرایط خوبی برای رویارویی با تیم صنعت نفت آبادان دارد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، عملیات نجات تراکتور با حضور ۳ کاپیتان، تیم فوتبال تراکتور در حالی فردا به مصاف تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می رود که بازگشت اشکان دژاگه و رفع محرومیت مسعود شجاعی خبر خوبی برای این تیم تبریزی است.

تیم فوتبال تراکتور هفته گذشته و با شکست برابر تیم فوتبال نساجی مازندران با ۳۷ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت و اکنون بیش از هر زمان دیگری خطر از دست دادن سهمیه را حس می کند، اما اکنون با بازگشت دژاگه و پایان محرومیت شجاعی وضعیت این تیم تبریزی تغییر کرده است.

دژاگه و شجاعی کاپیتان های تراکتور که در مقابل نساجی مازندران غایب بودند در بازی با صنعت نفت آبادان این فرصت را دارند تا توانایی خود را اثبات کرده و تیم خود را از وضعیت بحرانی خارج کنند.

علاوه بر این تراکتور برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرمی به پیروزی در چند بازی آینده خود دارد و اکنون ساکت الهامی سرمربی این تیم تبریزی فرصت استفاده از دژاگه و شجاعی را خواهد داشت. همچنین احسان حاج صفی کاپیتان دیگر سرخپوشان تبریزی در ترکیب اصلی تیمش حضور دارد.

به هر حال باید دید دژاگه که در ۴ ماه اخیر تمرین نکرده چقدر آماده بازی کردن است و ساکت الهامی از او در دیدار با صنعت نفت آبادان استفاده می کند یا خیر.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1327356{/gallery}

افزودن نظر