سرپرست فولاد: بازیکنانی که مشکوک به کرونا هستند، در دیدار مقابل استقلال حضور داشته اند!

علوی گفت: سه بازیکن ما مشکوک به کرونا هستند و آن‌ها در دیدار مقابل استقلال تهران و ماشین سازی تبریز هم حضور داشته اند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره ابتلای ۶، ۷ نفر از اعضای این تیم به ویروس کرونا اظهار داشت: بازیکنان تست کرونا داده اند و نتیجه نهایی آن شنبه مشخص می شود. فعلا نمی توانم بگویم که این ۶، ۷ بازیکن و اعضای تیم مبتلا به کرونا شده اند یا خیر.
او افزود:، چون بازیکنان و اعضای باشگاه هر بار تست های مختلف اعم از خون، PCR و ... را انجام می دهند جواب آن، همان لحظه اعلام نمی شود و فقط تعداد افراد مشکوک را به ما می گویند. تا وقتی هم جواب نهایی آماده نشود، نمی توان گفت که این افراد مبتلا به کرونا شده اند یا خیر. ما نگران هستیم و امیدوارم تست نهایی این افراد منفی شود.
سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که اگر تست هر ۷ بازیکن مثبت اعلام شود، آن وقت واکنش باشگاه فولاد چه خواهد بود، بیان کرد: طبق گفته سازمان لیگ اگر ۲۵ درصد از اعضای یک تیم به ویروس کرونا مبتلا شوند، بازیکنان و سایر اعضای تیم به قرنطینه خواهند رفت و ما هم مطابق قانون عمل می کنیم.
علوی ادامه داد: ما هر ۱۰ روز یکبار تست می دهیم در صورتی که سایر تیم ها چنین کاری نمی کنند و باید عدالت در این مورد رعایت شود. تست آخر خودمان را بعد از دیدار با استقلال داده ایم و جواب نهایی آن همان طور که گفته ام شنبه مشخص خواهد شد. از این تعداد فقط سه نفر بازیکن و بقیه شامل اعضای تیم (کادر پزشکی و ...) هستند.
سرپرست فولاد بیان کرد: این سه بازیکنی که مشکوک به کرونا هستند در مقابل استقلال تهران و ماشین سازی تبریز بازی کرده اند و اکنون در فرنطینه به سر می برند؛ و افرادی که در قرنطینه هستند تحت نظر کامل باشگاه قرار دارند. بنده شخصا مخالف برگزاری ادامه لیگ برتر در این شرایط حساس هستم.

افزودن نظر