پرونده شفر همچنان در بلاتکلیفی؛ تماس باشگاه استقلال با فیفا!

وضعیت پرونده وینفرد شفر و باشگاه استقلال هنوز در بلاتکلیفی باقی مانده و دلار ۲۰ هزار تومانی دست مسئولان باشگاه را به شدت بسته است!

گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پیرو ارسال نامه فیفا برای باشگاه استقلال برای پرداخت طلب وینفرد شفر سرمربی آلمانی اسبق این تیم مدیران باشگاه درصدد برآمدند تا از طریق باقی مانده مطالبات استقلال از جام جهانی 2018 روسیه مقداری از طلب 550 هزار دلاری این مربی را بپردازند.
در همین باره با کاظم قیم مسئول روابط بین الملل باشگاه استقلال حرف زدیم که در این ارتباط به دانشجو گفت: ابتدای هفته قبل نامه ای در این باره به فیفا ارسال کردیم که از محل درآمدهای باشگاه پولی را به حساب شفر واریز کنند ولی هنوز جوابی به باشگاه داده نشده است. البته روز گذشته هم که یکشنبه و تعطیل بود.
این مسئول استقلالی گفت: امروز در این باره با فیفا تماسی برقرار می کنیم تا تکلیف باشگاه را بدانیم و اقدامات بعدی در این ارتباط را پیش ببریم.
ناگفته نماند؛ در هفته های پایانی لیگ برتر هجدهم وینفرد شفر و کادر مربیگری اش در مشهد و پس از دیدار روبروی شهرخودرو شبانه از کار برگنار شدند و این مربی بلافاصله از باشگاه استقلال شکایت کرد.

افزودن نظر