اسلامیان: قرارداد ویلموتس خوب بسته شده بود

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال گفت: مهم‌ترین موضوع در حال حاضر اساسنامه است، چون فدراسیون باید غیردولتی و توسط متخصصان این رشته اداره شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،محمود اسلامیان در جمع خبرنگاران در ارتباط با کشمکش فدراسیون فوتبال و فیفا بر سر اساسنامه فدراسیون، اظهار داشت: موضوع اساسنامه برای ۱۲ سالی می شود که بین فدراسیون فوتبال و فیفا مورد بحث است. فدراسیون باید غیردولتی باشد و توسط متخصصان این رشته اداره شود. واقعیت این است که در حال حاضر ما با فیفا به مشکل خورده ایم و نمی شود که ۲۰۸ عضو فیفا یک موضوع را بپذیرند و فقط ما بگوییم نمی پذیریم.
وی در ادامه در خصوص معضلات پیش روی فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: اصلی ترین موضوع فدراسیون در حال حاضر اساسنامه است و نباید فعلا به حواشی بپردازیم. اولویت فوتبال ما اساسنامه است و بعد از آن می توانیم به معضلات دیگر هم بپردازیم. اگر پذیرفتیم که عضو فیفا باشیم باید قوانین آن را هم بپذیریم.
عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در پایان پیرامون پرونده مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی فوتبال ایران، خاطرنشان کرد: قرارداد ویلموتس به نظرم قرارداد مناسبی است و نباید به فضاسازی هایی که ویلموتس یا وکلای او توجه کرد. باید طبق قانون از حق خودمان دفاع کنیم و در این پرونده جلو برویم.

افزودن نظر