پاسخ مبهم تراشتگن به احتمال تمدید قرارداد با بارسا

مارک آندره تراشتگن می‌گوید که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمدید موضوع تمدید قراردادش با بارسلونا به تعویق افتاده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، قرارداد فعلی ماریو گوتزه با باشگاه دورتموند در تابستان پیش رو به پایان خواهد رسید و او بعد از آن بازیکن آزاد خواهد بود. همچنین اخیراً دورتموند اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای تمدید قرارداد با ستاره آلمانی ندارد تا جدایی گوتزه از این تیم قطعی شود.

خود ماریو گوتسه اخیرا اعلام کرد که قصد دارد فوتبالش را در خارج از کشور آلمان ادامه دهد. اگر چه بسیاری از منابع ادعا کردند که چالش بعدی ماریو گوتزه در سری آ و فوتبال ایتالیا رقم خواهد خورد اما حالا هم وطن او و دروازه بان آلمانی بارسا یعنی مارک آندره تراشتگن مدعی شده که لالیگا می تواند گزینه خوبی برای هافبک آلمانی باشد.

تراشتگن در این باره گفت: " ماریو بازیکنی است که می تواند توپ را کنترل کند و بازی را پیش ببرد. او قطعاً در لیگ اسپانیا جا می افتد. من نمی دانم که آیا هدف اصلی او فوتبال است یا خیر. ما وقتی با هم صحبت می کنیم هیچ حرفی درباره فوتبال زده نمی شود. برای من مهم ترین چیز این است که تصمیم درستی بگیرد و خوشحال باشد. او می تواند در بسیاری از باشگاه ها بازی کند و تفاوت ها را برای آنها را رقم بزند."

تر اشتگن در ادامه پیرامون تمدید قراردادش با بارسلونا نیز گفت: " مذاکرات را آغاز کردیم اما ناگهان ویروس کرونا آغاز شد. این وضعیتی نیست که ما بخواهیم در آن پیرامون تمدید قرارداد صحبت کنیم. فعلاً چیزهای مهم تری وجود دارد بنابراین تصمیم گرفتیم که این موضوع را به تعویق بیندازیم. من اساساً احساس خوبی دارم چون خانواده ام خوشحال هستند. با این حال شما هرگز نمی دانید که طی چند سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد."

افزودن نظر