توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1306996

کاظمیان: کیفیت لیگ برتر پارسال بهتر از امسال بود

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم مسابقات با حضور تماشاگران برگزار شود، اما کیفیت لیگ برتر پارسال بهتر از امسال بود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جواد کاظمیان بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره تمرین با بازیکنان استقلال و مسابقه با وریا غفوری گفت: با غفوری قبلا تنیس فوتبال بازی کرده ام، اتفاقا خیلی هم خوب بازی می کند و در این زمینه مهارت دارد.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد دلتنگی اش برای فوتبال بعد از ۲ ماه تعطیلی، عنوان کرد: لیگ برتر ایران و بازی تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور را دنبال می کنم. من همچنین رئالی هستم و لالیگای اسپانیا را به شدت پیگیری می کنم. خوشبختانه مسابقات آغاز شده و امیدوارم با نابودی کرونا رقابت ها با تماشاگر برگزار شود، زیرا فوتبال فقط با طرفدار لذت بخش است.

کاظمیان افزود: کیفیت لیگ با توجه به نتیجه گرفتن تیم ها در جام باشگاه های آسیا سنجیده می شود. تیم های قطری، اماراتی، ازبکستانی و عربستانی از سطح خوبی برخوردار هستند و به نظرم کیفت لیگ پارسال به مراتب از امسال بهتر بود، ولی امیدوارم در ادامه رقابت های خوبی شود تا همه لذت ببرند.

او در پایان تصریح کرد: من پرسپولیسی هستم و این تیم فاصله خوبی با دیگر باشگاه ها ایجاد کرده، اما تیم های دیگر همچنان از شانس خوبی برخوردار هستند. امیدوارم بازی های باقی مانده حساس و لذت بخش باشد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1306996{/gallery}

افزودن نظر